2737
2734
عنوان

💫 توصیه هایی برای قبل از اقدام به بارداری 💎

| مشاهده متن کامل بحث + 20115 بازدید | 79 پست
سلام عزیزم امیدوارم همینطور بشه،چون خیلیا مثل ما تجربه ی اولشون هست و این تامین میتونه براشون مفید ...

من برای بارداری اقدام کردم...دکتر برام اول پاپ اسمیر آزمایش پرولاکتین و سونوی واژینال و شکم لگن نوشت...

دیروز بردم نشون دادم گفت یه فولیکول خوب داری از امشب شروع کن برای اقدام یک شب درمیون...و هیچ قرص  و  مکملی برام ننوشت ...چرا بنظرت؟

برای مراقبت های قبل از بارداری تا زایمان من بهت خانم دکتر صادقی رو پیشنهاد میکنم عزیزم. خودمم پیششون میرفتم و خیلی راضی ام. بخوای شماره تماسشون رو هم دارم میتونم بدی بری پیششون.

09120549149
02166933869

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام استارترخیلی خوب میشه اگه تاپیک دائمی باشه.. خوردن قرصای تقویتی ام خیلی کمک میکنه..

چه قرصایی برای تقویتی منظورتونه ؟؟

توبه کردم از زدن بی بی چک اما توبه میشکنم هر بار باامید.خدا خودت گفتی ناامید نشو.پس جواب بده🥲
2728

سلام منم چند ماهه فولیک اسید میخورم وویتامین دی الانم یه ماهه ویتامین ای میخورم،اما دکترم برام یدوفولیک نوشت ناشتا هم عسل وسیاهدانه میخورم،خرما وگردو هم هرروز دارم میخورم،میوه یک سیب روزانه، چندماهه اقدامم فعلا خبری نیست،اما فقط قرص فولیک اسید میخوردم این مدت اقدامم

فقط 29 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40