2733
2739
عنوان

الان منتظرم دخترم رضایت بده

| مشاهده متن کامل بحث + 1027 بازدید | 39 پست
بزورم بگیرم تا کی الکی گریه میکنه من همش فک میکنم چجور باید تا دوستل پوشک کنم حالا راه نمیره اینه

دقیقا مال منم همینه بزور جواب نمیده 

تا شب روزمو سیاه میکنه

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😭

برو بگیرش با قیافه جدی بگیرش ب گریه و نق و نوقش هم نگاه نکن ینی اصن جوری رفتار کن ک اینارو نمیبینی.بعدش پاشو برو ب کارات برس تا خودش خوش اخلاق شع نازشو نکش اون لحظه. دیدما ک میگم. نزار اسلحش گریه هاش و نق نق باشه. 

نيستَمِتون ، نه همتون ،بيشترتون
برو بگیرش با قیافه جدی بگیرش ب گریه و نق و نوقش هم نگاه نکن ینی اصن جوری رفتار کن ک اینارو نمیبینی.ب ...

بخدا میترسم تمام روزمو به گو میکشه من امروز کلیییی کار دارم

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 
2728
بخدا میترسم تمام روزمو به گو میکشه من امروز کلیییی کار دارم

بزار واسه خودش گریه کنه تا خسته شه. یبار ک بفرستیش تو اتاق خودش تا گریش تموم نشده محلش ندی خودش میفهمه دنیا دست کیه. والا. کارت فقط بچه نیس ک .کی ب خودت برسی کی ب کارات برسی. اون شاید میخاد انقد پی پیش بمونه تو پوشکش تا کپک بزنه باید تو ول کنی؟ 

فسقلی بچس دیگه زورت میرسه بهش برو من پشتتم🤣

نيستَمِتون ، نه همتون ،بيشترتون
بزار واسه خودش گریه کنه تا خسته شه. یبار ک بفرستیش تو اتاق خودش تا گریش تموم نشده محلش ندی خودش میفه ...

عوضش کردم دستت درد نکنه😃😃😃

بزار واسه خودش گریه کنه تا خسته شه. یبار ک بفرستیش تو اتاق خودش تا گریش تموم نشده محلش ندی خودش میفه ...

یکم غر غر زد محلش ندادم ترسید دراز کشید

طبیعیه. من از ۲۱ ماهگی شروع کردم از پوشک گرفتن. راحت شدم البته الانم به زور شلوار پاش میکنم. خودش درمیاره ۲۵ماهشه

هیچوقت نفهمیدم تو چطور وقت کردی منو این همه وابسته خودت بکنی :)
2738