2733
2739
فدات بشم ❤ آخه پی اماتون همش از عشق ب هم دیگه بود ،ایشالاااااا عشقتون پایدار باشه دوست قشنگم😍 با آر ...

حس میکنم یه بمبه انرژی چه خوبی تو😍😍😍😍

مرسی عشقمممم ایشالا توهم به هرچی‌که میخوای برسی و ارزوهات واست خاطره شه😗😘😘😘😘😘😘😘

صبح یعنی پایان دلتنگی خورشید برای دوباره دیدن تو
ممظورم زن و شوهری انقدر مسائل داری و‌درگیر تر از الان میشی که فراموش میکنی به کل

نمیدونم والا تو این یک سالم خیلی چیزا گذروندیم ولی خب درست میگی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حس میکنم یه بمبه انرژی چه خوبی تو😍😍😍😍 مرسی عشقمممم ایشالا توهم به هرچی‌که میخوای برسی و ارزوهات ...

قربونت بشم عزیز دلممممممم❤❤😍😍😍😍

منم مث خودت در دوران مزخرف و پراز دلتنگی نامزدی هستم 😑😑😑 ولی خب مهم اینکه ک مال همیم😜 همینش باعث میشه ب دلتنگیه توجه نکنم😁

قربونت بشم عزیز دلممممممم❤❤😍😍😍😍 منم مث خودت در دوران مزخرف و پراز دلتنگی نامزدی هستم 😑😑😑 ولی ...

خدانکنه😗😘😘😘

من اصلا دلم تنگ شده واسش اخه🤣🤣 از صب که بیدار میشم تا شب ویس و عکسو و پی ام از یه چی دیگه ناراحت بودم الان شات بزارم باز میگن پز میده🤣🤣🤣 اینم چون نمیتونست کنارم باشه ناراحت شو

2731
خدانکنه😗😘😘😘 من اصلا دلم تنگ شده واسش اخه🤣🤣 از صب که بیدار میشم تا شب ویس و عکسو و پی ام از یه ...

بازم خوبه عکس عکس و پی ام و اینا 

والا اخموخان من سرش شلوغه شونصد ساعتی یبار چ پی ام میده،😑😑😑😑 بگردم الهی میدونم کار داره ولی خب من گنا دالمممممم😂

ن بابا چ پزی خب همه دوران نامزدی گذروندن بی خیال حرف مردم ❤

بازم خوبه عکس عکس و پی ام و اینا  والا اخموخان من سرش شلوغه شونصد ساعتی یبار چ پی ام میده،😑😑 ...

ای جان🤣🤣🤣 اینم اولش همین بوود دیگه سیاستای شیدا😂😂😂😂

اخه ماله ما خیلی طولانیه و ادامه خواهد داشت همچنان😂😂😂

ای جان🤣🤣🤣 اینم اولش همین بوود دیگه سیاستای شیدا😂😂😂😂 اخه ماله ما خیلی طولانیه و ادامه خواهد د ...

ماهم دو سال دوسال دوست بودیم شش ماهه عقدیم

میگن من بچم😐 شونصد سال دیگه عروسی ب امید خدا😒

2740
ماهم دو سال دوسال دوست بودیم شش ماهه عقدیم میگن من بچم😐 شونصد سال دیگه عروسی ب امید خدا😒

منم مثه تو دو سال دوست بودم یک ساله نامزدم همچنان میخوام نامزد بمونم🤣