2733
2734
عنوان

چرا بعضی ها خیلی خوشبو هستن موهاشون بدنشون نفسشون .؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 70404 بازدید | 149 پست
مرسی حدیث جونم
بار خدایا ... از کوی تو بیرون نرود پای خیالم .. نکند فرق به حالم .. چه برانی چه بخوانی چه به اوجم برسانی چه به خاکم بکشانی .. نه من آنم که برنجم ، نه تو آنی که برانی .
**سولماز**
1391/11/25 1:01 ب.ظ

من هر روز دوش میگیرم...نرم کننده با بوی ماندگار استفاده میکنم....لوسیون بدن نیوا میزنم که ماندگاره.....میگرن دارم و ادکلن استفاده نمی کنم ولی یه کوکو شانل دارم که وقتی بزنمش تا یکهفته بوی ملایم خوبی میده....همیشه ادامس با بوهای ملایم نعنایی میجوم.....روزی دوبار مسواک میزنم.......عرق نمی ذارم بکنم و همیشه بعد حمام زیر بغل میزنم....دستام همیشه بوی خوب میده...لباسش زیرمو وقتی از بیرون میام عوض میکنم.....
خیلی وقت میذارم...خیلی خرج میکنم...خیلی زحمت میکشم
اماااااااااااااااااااااااااااااااااااا
باز هم از اینایی که میگین بوی گل میدن همیشه نیستم
بعضیا از کنار ادم که رد میشن ادم میخواد برگرده بوشون بکنه

===========================================
دقیقا منم اینجوریمممممممممممممممممممم دنبال یه چیز خاصمممممممممممممم
دستی شو مرا بگیر لبی شو مرا ببوس دلی شو مرا بخواه بگذار عشق نام دیگر تو باشد... ‌❤💏❤💏❤💏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستان من یه لوسیونی دارم هروقت ازش استفاده میکنم بهم میگن بو طالبی میدی انقده میخوره تو ذوقم الان یه سالی هست دیگه لوسیون نمیزنم برا شما بو چی میده مارکش چیه از کجا متوجه شم بویه خوبی میده یا نه
امیدم به خداست 😍😍😍
بچه ها من یه لوسیون دارم خیلی عالی و خوشبو هست

لوسیون شیر نیوآ

ازون بگیرید استفاده کنید واقعا محشره

رنگ جعبش سورمه ای هست
دلتنگــــــــم .... دلتنگ آنچه که میتــــوانست باشد و حالا نیـســـــــــت....
2728
شاور ژل بدن بورژا به خصوص یه صورتی داره که عکسه ژیلت روشه و برای شیو کردن مو رو کم پشت میکنه بوی خوب و موندگاری داره
لوسیون کوکو شانل
شامپو بناکور ابی مخصوصه موی فر و ابرسان که گره بازکنه دو فازه هم داره که خوشبو و موندگاره
ادکلن مارکهای متفاوت رو میزنم اما سعی میکنم هر یه ادکلن رو برای لباسای خاص بذارم
مارک عطر : الین بنفش (عالی و موندگاریه طولانی)، ویکتوریا سکرت لاومی( تقریبا کمیاب) ، فلورا بای گوچی( معرکست) ، ورساچه بنفش ، والنتینو (خوشبو اما اصلا فِرِش نیست)

2738
بعضیها عرقشون خیلی بو میده هر چه هم اسپری و مام استفاده کنن باز بوی بدی میدن اینجا یه راه حل ساده هس ...

در مورد مرده سنگ تحقیق کنید چند نفر به من گفتن مرده سنگ سرطان زاست درست و غلطش و نمیدونم

هر روز حمام میکنم - روغن بچه می زنم به بدنم ولی اینا لا مسب (ههههههههههه) یه چیز دیگن باب اخه ادکل ...

اگ همه اینا رو رعایت میکنی توام‌خوشبویی ولی خودت حس نمیکنی

چون آدم به بوی خودش عادت میکنه

نزار آرزوهاتو آدمای پوچ خراب کنن...
سلام لوسیون شیر نیوآ بوش خوبه؟ موندگاریش چی؟ راستی چند قیمته؟

عزیزم نیوآ و کیووی هم مارک های خوبی هستن
البته من یه مطلب خوندم که بهترین لوسیون های بدن و معرفی کرده. لینکش و براتون میذارم، دوست داشتید ببینید شاید کمکتون کنه     
لینکش این هست: برای دیدن کلیک کنید

🌟❤ خوش تر از دوران عشق ایام نیست ❤🌟
2706