2733
2734
عنوان

نی نی یک ماهه ام خیلی میترسه

| مشاهده متن کامل بحث + 287 بازدید | 28 پست
خدااااا این سرچ اینترنت رو از ما مامانها بگیر که کلی از مشکلاتمون حل میشه 😁😁

الهی آمین واقعا

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اوووووخیییی جونم طبیعیه من نی نی ندارم ولی یادکه داداشم اینجوری میکرد منم هی اذیتش میکردم خوشم میومد ...

ای نامرد 😁

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
2731
آره بابا. نه تنها از حرکات ما میترسید، از صداهای اطراف حتی از حرکت دست و پای خودش هم میترسید. خخخ گو ...

ای جاااااان خاطرات شیرین گذشته برام زنده شد دلم نی نی خواست خووووو خدا نوه برسون بچه خواهر برسون خیلی دلم میخاد . خدا بچه هاتونو براتون حفظ کنه انشالله 

اگه به گفته های قدیمیا اعتقاد داری(منکه کامل اعتقاد دارم بهشون) اینکارو بکن ..

یه چاقو کوچیک و یک قران کوچیک و یک تیکه نمیدونم بدره یا زاج سفید اسمشه!! برو دارو گیاهی بگو یه چیزی واس زاج میبرن بو هم میده چیه!! رنگش کرم روشنه..بوی تندی هم داره .. اونم یه تیکه کوچیک .. همه اینارو بذار زیر بالشت بچه ترسش کم میشه..من تا ۶ ماهگی براش گذاشتم 

من اگر خوبم اگر بد تو برو خودرا باش..هر کسی آن دِرووَد عاقبت کار که کِششششت ..
2740
ای جاااااان خاطرات شیرین گذشته برام زنده شد دلم نی نی خواست خووووو خدا نوه برسون بچه خواهر برسون خیل ...

مرسی عزیزم آره واقعا نی نی خوبه

از وقتی این اومده مشکلات فراوان و حل نشدنی زندگیمو راحتتر تحمل میکنم 

اگه به گفته های قدیمیا اعتقاد داری(منکه کامل اعتقاد دارم بهشون) اینکارو بکن .. یه چاقو کوچیک و یک ق ...

چه جالب فقط قرآن کنارش میذارم همیشه

مرسی عزیزم آره واقعا نی نی خوبه از وقتی این اومده مشکلات فراوان و حل نشدنی زندگیمو راحتتر تحمل میکن ...

خدا رو شکر خدا حفظش کنه براتون از این روزها لذت ببرین تا چشم رو هم بذارین همقد خودتون شدن انشالله برای منتظرا موقع شیر دهی دعا کنید اوناهم این شیرینی رو بچشن 

خدا رو شکر خدا حفظش کنه براتون از این روزها لذت ببرین تا چشم رو هم بذارین همقد خودتون شدن انشالله بر ...

مرسی چشم حتما عزیزم😍

امتحان کن ضرر نمیکنی .. یه ایه الکرسی هم شبا براش بخون فوتش کن

حتما عزیزم مرسی ازت😍