2733
2739
عنوان

مردان چگونه ابراز علاقه میکنند...

| مشاهده متن کامل بحث + 1683 بازدید | 18 پست
درعوض شوهر من نیمرو هم بلدنیست درست کنه😂😂فدات گلم💖

خخخخ اخی ن من همسرم از من بیشتر بلده کلا ی پا هنرمنده برعکس من خخخخ اشپزی خیاطی ارایشگری همروحرفه ای بلده و من تنها هنرم خابیدن😂

مِهربون نَباشید مِهربونا تِکراری میشَن!
خخخخ اخی ن من همسرم از من بیشتر بلده کلا ی پا هنرمنده برعکس من خخخخ اشپزی خیاطی ارایشگری همروحرفه ای ...

پاشو برو دستشو ببوس 😂😂😂شوهر من فقط یه جعبه اچار بده دستش هرچی خرابه نشونش بده بگو درستش کن سه سوته درست میکنه اما بگو یه املت یه نیمرو اصلا هیچیییی😂😂😂خداحفظ کنه همسرتو برات💖

بعده ۶سال چشم انتظاری...خدایا ممنونم واسه هدیه ای که بهم دادی خودت مراقب حسینکوچولوی من باش😍😍❤❤تولد٢٦/٦/٩٨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پاشو برو دستشو ببوس 😂😂😂شوهر من فقط یه جعبه اچار بده دستش هرچی خرابه نشونش بده بگو درستش کن سه سوت ...

ن پرو میشه 😂خوبه ک نیاز ب تعمییرکار نداری گفتی جعبه اچار بهش بده منتظر بودم بگی خرابتر میکنه😂😂😂😂😂

مِهربون نَباشید مِهربونا تِکراری میشَن!
ن پرو میشه 😂خوبه ک نیاز ب تعمییرکار نداری گفتی جعبه اچار بهش بده منتظر بودم بگی خرابتر میکنه😂😂😂� ...

😂😂😂

بعده ۶سال چشم انتظاری...خدایا ممنونم واسه هدیه ای که بهم دادی خودت مراقب حسینکوچولوی من باش😍😍❤❤تولد٢٦/٦/٩٨
2731