2733
2739

حالا مامان من اصلاح و ابرو رو به زور و اصرار من جدیدا 20 تومن میگیره😐😐

شما چقدر میدین؟ 

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا مامان من اصلاح و ابرو رو به زور و اصرار من جدیدا 20 تومن میگیره😐😐 شما چقدر میدین؟ 

اصلاح ابرو بدون بند ۲۰البته من جای دیگه میرم برا ابرو مثلا خواستم تنوع ایجاد کنم برا خودم موهامو رفتم جای جدید

2731
اصلاح ابرو بدون بند ۲۰البته من جای دیگه میرم برا ابرو مثلا خواستم تنوع ایجاد کنم برا خودم موهامو رفت ...

چه گرون

حالا میان با مامانم چونه هم میزنن چهارتا دروغ میزنن

مامانمم هیچی نمیگه 15 میگیره😩

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2740
کرجم 

من با پنجاه تمن تتو زدم چه خبره یه کوتاهی پنجاه تمن!!!!!

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
رفتم پرسیدم چقدر میشه قبل اینکه بشینم ولی دیگه خجالت کشیدم بگم نمی‌خوام 

دفعه بعد تلفنی بپرس قیمت رو

وقت هم بگیر

بعد برو

البته به من پشت تلفن یه قیمت میگن موقع حساب کردن بلا استثنا 15 تومن بیشتر حساب میکنن!

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
دفعه بعد تلفنی بپرس قیمت رو وقت هم بگیر بعد برو البته به من پشت تلفن یه قیمت میگن موقع حساب کر ...

آره اینم هست چند بار برام پیش اومده که گرون گفتن ولی نتونستم بگم نه و نشستم 

به نظرم گرون بود حالا اگه کل موهام بود یه چیزی دوستان فقط سرشوزد بعدشم آرایشگاه ش اصلا شیک نبود خیلی ...

من خودم ارایشگاه کار میکردم

کوتاهی کلا یه قیمته چه نوک چینی باشه چه بخواد طرف کچل کنه

در صورتی قیمت فرق میکنه که مثلا بخوای چتری کوتاه کنی

الانم یه جوری شده که طرف 2.3برابر کرده قیمتاش رو به بهونه گرونی

فقط 39 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم ۱۲خرداد 1400 اومد بغلم❤۲بار سقط زیر 8هفته داشتم که علتشون معلوم نشد❤بعد 2سال نتیجه گرفتم❤ ایندفعه با کمک دکتر مهربونم تونستم بفهمم مادر شدن یعنی چی ❤خیلی سختی کشیدم خیلی حرفا شنیدم ولی اونا منو قوی تر کرد❤
به نظرم گرون بود حالا اگه کل موهام بود یه چیزی دوستان فقط سرشوزد بعدشم آرایشگاه ش اصلا شیک نبود خیلی ...

مو کوتاه کردن خانوما یه ذره و یه عالم نداره 

منم قدیما این فکرو میکردم ولی قانونشون اینه که چه یه سانت چه  پنجاه سانت پول اصلاح کاملو میگیرن

2706