2737
2739
عنوان

برم یا نرم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 181 بازدید | 28 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزيزم برو ولي بپرس ببين تو همچين موقعيتي نياز هست گل ببري يا نه ، اين البته به عمق ارتباطتون بستگي داره ، به نظر من حواست باشه با خانوادش خيلي گرم نگيري و خودموني نباش، خيلي موقر و متين و متشخص 

2728

بستگی داره رابطه ی شما در چه حد هست و چه مدتب هیست باهم اشنا شدید.

فرهنگ خانواده هام مهمه،اینکه خانواده شمااینکارو بپسندن یا نه.

نمیشه همینجوری گفت برو یا نرو

چقدر خنده به سیمای شما می آید  
یه شاخه ب هرکودومشون چی    

اصرار نکن نمیشه 😂

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد

عزیزم به حرف بقیه گوش نکن گل بردن جز ادابه رفتن به دفاعه گل ببر حتما

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
2740
اره میدونم اگه رابطه ای بینمون نبود مشکلی نداشتم اما الان احساس میکنم یکم ناجوره

نمیدونم به نظر من که عادیه چیز خاصی نیست.

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
چرا مسخره میکنید مگه شما تا حالا جلسه دفاع نرفتید رسمه که گل ببرن

نرفتن چمیدونن دفاع چیه