2737
2734
عنوان

رسیدگی به پوست

| مشاهده متن کامل بحث + 480 بازدید | 24 پست
پیاز طبعش گرمه هاااا گرم مزاج باشی جوش داشته باشی پیازم برنی پوستت داغون میشه

من گرم مزاجم جوشم داشتم پیاز زدم اینه شد 

اگر کسی کودک استثنایی رو میشناسه ک علاقه به زبان داره و تهرانه بگه ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منو لایک کنید بیام ممنون گلا😍❤

😭باباییم دیگه فوت کرد دارم دق میکنم خدایا😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭بابای مهربونو مظلومم دورت بگردم الهی ،بابابخدا میام پیشت ،دارم دق میکنم خدا زندگی بدون بابامونمیخام من😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
ماسک سفیده تخم مرغ و زرد چوبه خیلی مفیده برای بستن منافذ صورت و کم شدن جوش ،من خودم جوش نمیزنم اما برای بستن منافذ پوستم مفیدبوده ،برای شفاف شدن و ابرسانی هم خیار و گلاب 
و خدای که به شدت کافیست 😊
2731

برا جوش کافیه یه بزاری روش یکم ک احساس سوزش کردی برش دار دوباره بزار برا من ک به فردا نرسیده جوشام میرف فقط یخ رو مستقیم نزار بزار تو پلاستیک پنگوئن

آدم گاهی آنقدر تنها می شود وبا خودش حرف میزند که تبدیل می شود به دو نفر ... ؛)
من گرم مزاجم جوشم داشتم پیاز زدم اینه شد 

واقعا😟😟اخه یکی از کاربرا گفته بود من گرم مزاجم‌پیاز زدم خرابتر شد بخاطر همون میگم

من از سال ۱۲۰۰ اینجام هیشکی هم کاربریمو نترکونده خودم یه مدت بهتون افتخار نمیدادم خیلی اصرار کردین دوباره برگشتم😒
واقعا😟😟اخه یکی از کاربرا گفته بود من گرم مزاجم‌پیاز زدم خرابتر شد بخاطر همون میگم

احتمالا حساسیت داشته 

اگر کسی کودک استثنایی رو میشناسه ک علاقه به زبان داره و تهرانه بگه ❤
2740

البته بچه ها پوست ارثیه بیشتر ش ،البته من ی دوستی داشتم زیاد جوش میزد و ارثی هم بود جوشاش بعد رفت انواع دکتر پوست و انواع داروها جواب نگرفت ،بعد رفت دکتر گوارش گفت جوشات از معدته ی دارو بهش داد الان جوشاش خوب خوب شده و حتی پوستش از من که ارثی خوب بودمم بهتر شده،حتما ی دکتر گوارشم برو عزیزم واس جوش ضرر نداره 

و خدای که به شدت کافیست 😊