2737
2734
عنوان

خانم هایی ک زرتی عکس عاشقانه میزارن پروفیل😐😐😐😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 801 بازدید | 72 پست
کلا ۸ تا پروفایل دو تا دونه عاشقانه بزارم تو ایستا هم هیچ عکسی نمیزارم ... عکس پروفایل جدیدم بخوام ب ...

💙💙😛😛😛 اورین

دوست داشتی برا حال دلم صلوات  بفرست  
کلا جار زدن خوشبختی یا بدبختی کار خوبی نی اگه همیشگی باشه مثلا من دوستم شوهرش باش دعوا میکنه باش خ ...

🤣🤣 دوستت باحاله .

آره همه چی حدوحدود داره 

حالا جاری من تو پروفایلش عکس غذای نهارشام صبحونه هرروز ام می‌زاره گروه آشپزی یادم میفته

خوب خوب باید به اطلاع همگی برسونم این کاربری دست دو نفره یکی ک من باشم عزیزدلتون😎 یکی ام خواهرم ک به علت تعلیق شدن های فراوان و نداشتن شماره کاربری با من شریک شده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه نگفتم از بدبختی بگو...بی خیال عزیز💙💙💙💙💙💙

نه نه جواب پست شما نبود که گلم.  

خوب خوب باید به اطلاع همگی برسونم این کاربری دست دو نفره یکی ک من باشم عزیزدلتون😎 یکی ام خواهرم ک به علت تعلیق شدن های فراوان و نداشتن شماره کاربری با من شریک شده 
2731
حالا اشکال نداره یکی بزار دوتا بزار نه صدتا😐😐😐😐😐😐😐😐 پروفایل های ان یکاد هم ک میزارن ..نکنید ...

اره بخدا ما با دوست شوهرمو زنش رفتیم مسافرت. بعد اینا تا آخر سفر دعوا کردن بهم پریدن از مسافرت که برگشتیم زنه گذاشته بود پروفایلش به زندگیم وان یکاد آویزان میکنم...😂😂😂

اگه میشه یه صلوات مهمونم کنید برای حل مشکلم☺️
اره بخدا ما با دوست شوهرمو زنش رفتیم مسافرت. بعد اینا تا آخر سفر دعوا کردن بهم پریدن از مسافرت که بر ...

😁😁😁😁😁😁😁😁😁

2738
منم از اونام که عکس عاشقانه میزارم😐وقتی دعوا میکنیم با شوهرم پاک میکنم.🙁🙁🙁🙁

بزار بابا😅😅😅😅 ولی اینکه پروفایلت پررررر عکس عشقولانه باشه جالب نیست

بزار بابا😅😅😅😅 ولی اینکه پروفایلت پررررر عکس عشقولانه باشه جالب نیست

از بین ۱۱ تا دوتاش عاشقانس. بقیشم تیکه اس😂😂😂😂 بعضی وقتام فازم میگیره پاک میکنم چندتا از خدا میزارم😂

اگه میشه یه صلوات مهمونم کنید برای حل مشکلم☺️
از بین ۱۱ تا دوتاش عاشقانس. بقیشم تیکه اس😂😂😂😂 بعضی وقتام فازم میگیره پاک میکنم چندتا از خدا میزا ...

😂😂😂😂😂😂💙💙💙💙💙