2737
2739
عنوان

درمان خانگی سوختگی +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1195 بازدید | 26 پست

بهترین چیز موقع سوختگی ارد هست

پیچ اینستاگرامم برا دیدن لباس هام https://instagram.com/tenajon500 لوازم ارایشی به قیمت مناسب میخوای بهم درخواست بده تا اجناسی که میخوای با قیمت برات بفرستم ببینی 😍😍ایدی کانالم@niccei داخل تل برا لباس با قیمت خیلی مناسب ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیشب هم ران پای من با آبجوش سووووووخت و جزغاله شد

نا نداشتم زیر آب بگیرم

نا نداشتم دکتر برم

فقط زیر کولر دراز کشیدم و گریه کردم

هنوزن جلوی کولرم

یک وجب سوختگی شدید

برای همه شهدا فاتحه و خیرات بفرستید نه فقط شهید ابراهیم هادی باور کنید خودش راضی به این همه فرق گذاشتن نیست💥💫 و منی که برای کسانی که خودکشی کرده اند هر روز صلوات می فرستم💙💚
2728
دیشب هم ران پای من با آبجوش سووووووخت و جزغاله شد نا نداشتم زیر آب بگیرم نا نداشتم دکتر برم فقط ز ...

عزیزم شما چیکار کردی ران منم با ابجوش سوخته تو رو خدا بگو 

روز و شب به یاد خدام یک لحظه از یادم نمیره❤
عزیزم شما چیکار کردی ران منم با ابجوش سوخته تو رو خدا بگو 

انشالله خوب می شی

من چند تا پماد سوختگی رو همزمان روی سوختگی می کشیدم و پانسمانش می کردم...

بعد از دو هفته خوب شد..سوختگی من درجه ۲ بود

برای همه شهدا فاتحه و خیرات بفرستید نه فقط شهید ابراهیم هادی باور کنید خودش راضی به این همه فرق گذاشتن نیست💥💫 و منی که برای کسانی که خودکشی کرده اند هر روز صلوات می فرستم💙💚
انشالله خوب می شی من چند تا پماد سوختگی رو همزمان روی سوختگی می کشیدم و پانسمانش می کردم... بعد از ...

ممنونم عزیزم .کامل خوب شد؟واس منم درجه2هست و تاول هم داره.میشه اسم پمادهارو بگین تو رو خدا

2740
ممنونم عزیزم .کامل خوب شد؟واس منم درجه2هست و تاول هم داره.میشه اسم پمادهارو بگین تو رو خدا

کُلاسنت..نیترو فورازون...فلامکسین...

اول جای سوختگی رو بشور سخت هست ولی باید دلش رو داشته باشی...

بعد تمام پماد سوختگی ها رو با چوب بستنی بمال روی سوختگی و بعد پانسمان کن...یک بار صبح یک بار شب...

انشالله بهتر می شی فقط باید صبور باشی..

به داروخانه ای هم اگه بگی چند تا پماد سوختگی بده...همه رو می ده..همه رو ترکیب کن...اما سعی کن کلاسنت و نیترو فورازون رو حتما داشته باشی...

اینم بگم من همون اول سوختگی رفتم درمانگاه شستشو دادن اما بعدش سوختگی م دچار عفونت شد..چون پشت رانم بود و جایی بود که در دسترس نبود همسرم به سختی شستشو می داد...

برای من دوهفته پانسمان بود 

نگران نباش فقط خوب ازش مراقبت کن

کُلاسنت..نیترو فورازون...فلامکسین... اول جای سوختگی رو بشور سخت هست ولی باید دلش رو داشته باشی... ...

وای خدای من😥چطوری بشورم نمیتونم نگاهش کنم😭اگه نشورم خوب نمیشه؟

وای خدای من😥چطوری بشورم نمیتونم نگاهش کنم😭اگه نشورم خوب نمیشه؟

معمولا می گن باید بشوری دیگه...منم حالم دقیقا مثل شما بود

اما خوب حالا همینجوری چند تا پماد بهش بزن ببین چی می شه😓