2737
2734
دبستان غیرانتفاعی بهشت رضوی30 یا پیروزی 23 دختر من اونجا می ره. عالی هستن...معلمان با سابقه رییس مد ...

سلام مرجان بانوی عزیز لطفا اگر آنلاین شدید میشه جوابمو بدید خیلی فوری و عجله ای نیاز به راهنماییتون دارم . تو منطقه پیروزی دنبال یک مدرسه خیلی خوب که به درس و اخلاق و تربیت اهمیت بدن هستیم . چه غیر انتفاعی چ دولتی . نیاز به راهنماییتون دارم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام مرجان بانوی عزیز لطفا اگر آنلاین شدید میشه جوابمو بدید خیلی فوری و عجله ای نیاز به راهنماییتون ...

سلام عزیزم من دخترم دبستان بهشت میره رصوی ۳۱ من راضیم

پویندگان رسالت و مفتاح هم صارمی نرسیده به ۷ تیر هست مدارس خوبی هستن....بازهم اگه سوال داشتید در خدمتم

دبستان مفتاح یکم رویکرد قرآنی داره اگه دوس دارین

مدرسه بهشت میانه است ....از لحاظ مذهبی ....من تا الان راضی بودم هم محیط دبستان هم کادر آموزش خوب هستن

سلام عزیزم من دخترم دبستان بهشت میره رصوی ۳۱ من راضیم پویندگان رسالت و مفتاح هم صارمی نرسیده به ۷ ت ...

سلام مجدد عزیزم شما ایدی تلگرامی چیزی دارید من بتونم ارتباط مستقیم تری باهاتون داشته باشم ؟ هی میترسم نی نی سایت پیام من رو دیر ببینید و یا نیاید سایت .چون ظرف دو سه روز اینده دیگه باید ثبت نام رو انجام بدیم. نمیدونید چقدر خوشحال شدم جوابم رو دادید .خدا خیرتون بده زود جوابمو دادید .یک دنیا ممنونم.

ما فقط مدرسه محدوده رضا شهر و همون پیروزی میخوایم . مثلا خاقانی و دهخدا . یا اگرم نشد لادن و صیاد و اینا . ولی خیلی خیلی مهمه که فقط تو پیروزی باشه و ترجیحا محلات رضا شهر .اما راستش اون مناطق رو خوب نمیشناسیم و اولین بار هم هست بچه مدرسه ای داریم . 

زنگ زدیم بهشت بهمون گفتن تا دو هفته وقت مصاحبه پره و وقت داد گفت خبر میدیم بعد دو هفته کی بیاید .اگر ظرفیت تکمیل نشد. ۵۰ نفر هم پر شده گفت ظرفیت ۷۲ نفره . ما نمیدونستیم ثبت نام مدارس انقدر زود شروع میشه .خیلی ناراحتم همش خودمو سرزنش میکنم .اگر طی این دو هفته مصاحبه اون ۲۲ نفر هم پر شه هیچوقت خودمو نمیبخشم  . چون تعریف بهشت رو خیلی شنیدم . 

تو محدوده پیروزی مدرسه دخترانه دیگه ای هم تاحالا شنیدید خوب باشه بغیر ازینا هم ک لطف کردید گفتید؟ 

امیدوار و مصلی نژاد هم بهم گفتن 

دولتی خوب هم اگر میشناختید ممنون میشم معرفی کنید خدا از بزرگی کمتون نکنه

2728
سلام مجدد عزیزم شما ایدی تلگرامی چیزی دارید من بتونم ارتباط مستقیم تری باهاتون داشته باشم ؟ هی میترس ...

@M13ah64 این ای دی

دبستان دولتی خطاط هم من تعریف شو شنیدم  فکر کنم تو خاقانی هست

من جای دیگه نمیشناسم

بهشت حضوری برین خوب یکم پافشاری کن 😅 تا قبول کنن.‌‌

@M13ah64 این ای دی دبستان دولتی خطاط هم من تعریف شو شنیدم  فکر کنم تو خاقانی هست من جای دیگه ...

ممنونم مرجان بانوی عزیز . یک دنیا ممنون از لطف و محبتت و وقتی که میزاری 

پس با اجازت من فردا صبح پیام میدم تلگرام .

فقط یک چیزی چون حروف آی دی برا من پس و پیش اومده بیزحمت ببین همینه؟ اشتباه به کسی دیگه پیام نفرستم 

M13ah64

2740
یک.کتاب ریاضی اندیشمند...من دخترم کلاس اول بود سال قبل ....این همه اطرافیان می گفتن کلاس اول سخته من ...

سلام تلان از مدرسه بهشت راضی هستید؟ 

خدایا متشکرم بابت تمام نعمتهایت مخصوصا 2 تا دختر خوشگل یگانه و ریحانه
یک.کتاب ریاضی اندیشمند...من دخترم کلاس اول بود سال قبل ....این همه اطرافیان می گفتن کلاس اول سخته من ...

من دخترم امسال میره دوم آزمون بهشت قبول شده مرددم جابه جاش کنم یا نه

خدایا متشکرم بابت تمام نعمتهایت مخصوصا 2 تا دختر خوشگل یگانه و ریحانه
من دخترم امسال میره دوم آزمون بهشت قبول شده مرددم جابه جاش کنم یا نه

من دخترم میره ششم

تا الان راضی بودم نسبت به غیرانتفاعی های دیگه مدیریت خیلی خوبی داره از لحاظ استاندارد کلاسها هم خوبه همشون پنجره دارن نور دارندو کوچیک نیستن و تا الان من از کسی نشنیدم از معلمها ناراضی باشه و همچنین هزینه شهریه نسبت به امکانات خوبه به نظرم

الان دخترتون کجا میره مدرسه؟

من دخترم میره ششم تا الان راضی بودم نسبت به غیرانتفاعی های دیگه مدیریت خیلی خوبی داره از لحاظ استان ...

سلام دوست عزیزدخترم الان پیش دو هست دارم واسه دبستان تحقیق میکنم یه دبستان می‌خوام علاوه بر درس به خلاقیت و هنر و روح بچه ام اهمیت بده بنظرتون بهشت مناسب تره یا پویندگان رسالت ؟میشه راهنماییم کنی؟

سلام دوست عزیزدخترم الان پیش دو هست دارم واسه دبستان تحقیق میکنم یه دبستان می‌خوام علاوه بر درس به خ ...

سلام 

من پویندگان رسالت شناخت ندارم

بهشت اعتقادش اینه بچه باید بچگی کنه من سخت گیری ندیدم که بچها مثل مدارس برند اذیت بشن بخوان تحت فشار درس بخونن

سه چهار ماه دیگه برید جلو مدرسه از والدین کلاس اولی‌ها سوال کنید...امسال معلم های اول جدید اومدن نمیدونم روش تدریس شون چطور هست

2706