2737
2739
عنوان

خانومایی که جنینشون پایین شکم بود

| مشاهده متن کامل بحث + 172 بازدید | 22 پست
من خودم بیماری دارم بخاطره همین

عزیزم انشالله به راحتی زایمان کنی منم قبلا مشکلات زیادی داشتم والان هم همون فکرها یه لحظه ازم دور نمیشن 

خدایا بخاطر دسته گلی که بعد چهارسال بهم عطا کردی شکرگزارتم . هرچند نمیشه جای شکرشو بجا اورد 
عزیزم انشالله به راحتی زایمان کنی منم قبلا مشکلات زیادی داشتم والان هم همون فکرها یه لحظه ازم دور نم ...

منم ی بچم فوت شده بعد بدنیا اومدن 1ماه موند منم مث شما استرس زیادی دارم همش استرس ب دوش میکشم نکنه زبونم لال.........

همسر💍خوب خوشتیپ خوش اخلاق دارم😍بادنیا 🌎عوضش نمیکنم❤خودم یک همسر و مادرهخوبیم😊یک شاهزاده👑(امیرسام)دارم و ی فرشته👼 تو راهی پرنسس👸(نهال) دخترم یقین دارم شما معجزه خداوندبزرگ برای منو پدرت برادرت هستی 😍 پدرت برادرت تو پوست خودشون نمیگنجند از وقتی فهمیدند یک پرنسس خوشگل تو راه دارند😍منتظرتیم  زندگیم ❤ عشق زندگیم همسرم💑  (امیرعلی👬امیرسامغزال👭نهال)                          یک خانواده و زندگیی 4نفره 💏 👫 💑  شاد و عاشقانهداریم       در آخر                              My Religion I'S Humanity 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام گلم

منم اینجور بودم دکترم گف از عفونته¡ البته من سركلاژمو و ضربه هاشو رو مثانم حس میکردم که درد ناک بود الان دارم سفکسیم میخورم بازم گاهی اونجورم منتها خودم فهمیدم که بیشتر مشکلاتم از استرسه چند روزه خیلیییی سعی کردم بیخیال شم هم نینی اومده بالا همضربه هاش خوشاینده هم کمتر ورجه وورجه میکنه

حس خیلی خوبیه که تا می خوام یه کار بد انجام بدم یادم میفته که خدا داره منو می بینه، واسه همین تا الان چندتایی از اخلاقای خیلی بدمو کنار گذاشتم، این یعنی خدا تنهام نذاشته🥺🤲🤍
سلام گلم منم اینجور بودم دکترم گف از عفونته¡ البته من سركلاژمو و ضربه هاشو رو مثانم حس میکردم که در ...

سلام عزیز. عفونت ادراری یا واژن ؟آز دادی؟

خدایا بخاطر دسته گلی که بعد چهارسال بهم عطا کردی شکرگزارتم . هرچند نمیشه جای شکرشو بجا اورد 
2728
سلام عزیز. عفونت ادراری یا واژن ؟آز دادی؟

ترشحاتم یه کم سبز و زرد میشن نه خارش نه سوزش نه بدبو هیچ علامت دیگه ای ندارم دکتر گفته بخاطر سرکلاژ باید محض احتیاط تا اخر بارداری آنتی بیوتیک بخورم

آز ادرارم مشکلی نداشته ولی

حس خیلی خوبیه که تا می خوام یه کار بد انجام بدم یادم میفته که خدا داره منو می بینه، واسه همین تا الان چندتایی از اخلاقای خیلی بدمو کنار گذاشتم، این یعنی خدا تنهام نذاشته🥺🤲🤍

من چندتا از تایپکاتو خوندم بنظرم اکثر مشکلات شما از استرسه یه مقدار کمتر نت گردی کن و بیخیال باش ببین چی میشه قرار نیس اتفاقای گذشته تکرار شه بازم و بسپر دست خدا و اینم بگم خدایی نکرده بخاد اتفاق بدی هم بیفته با استرس فقط راهو براش باز میکنیم 

من مدتیه بافتنی میکنم خیلیییی به کاهش استرسم کمک کرده وسط بافتنیمم ذکر میگم همش

من چندتا از تایپکاتو خوندم بنظرم اکثر مشکلات شما از استرسه یه مقدار کمتر نت گردی کن و بیخیال باش ببی ...

اره من حرفت رو خیلی قبول دارم شوهرمم اینو میگه 

کلا اطلاعاتم چه راست و چه ... خیلی زیاده همه پی رو به خودم ربط میدم چون سابقه هم دارم همش میترسم 

من حرف همه رو قبول دارم ولی نمیدونم چرا دست خودم نیست 😭

اره من حرفت رو خیلی قبول دارم شوهرمم اینو میگه  کلا اطلاعاتم چه راست و چه ... خیلی زیاده همه پ ...

منم بچه از دست دادم درکت میکنم

منتها تو الان یه توراهی دیگه داری شرایطتت کاملا فرق میکنه مثلا وقتی شما مرده زایی بوده استرس سرویکس براچیه آخه 

استرس سمه برا جنینت بهش فکر کن و بگو خدایا بتو سپردمش دیگه هرچه باداباد باور کن اینکه بهش فکر نکنی میبینی کلی اتفاق خوشایند برات میفته

2740