2737
2734
قربونت ای نی نی دومیه دخمل یا پسر مامان کوچولو 

نمیدونم عزیزم خواهرشوهرمو بردم واسه آنومالی به اون گفتن قراره جشن تعیین جنسیت بگیریم اونجا دیگه میفهمم😆اگه از فضولی نترکم تا اون موقع

من زنی ۲2 ساله ام که به انتخاب اینجانب۱۶سالگی مزدوج شده و در۱۷سالگی خدا به وی فرشته کوچولویی عطا کرده و من مادردختری به نام سِودا شدم و درحال حاضر وظیفه زندگی بخشیدن به هدیه دوم خدا رو به پایان رسانده و پرورش گل پسری به نام سام را به عهده دارم😎💪🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم عزیزم خواهرشوهرمو بردم واسه آنومالی به اون گفتن قراره جشن تعیین جنسیت بگیریم اونجا دیگه میفه ...

اوههه عزیز دلم چه صبری من بودم غش میکردم والا 

اوههه عزیز دلم چه صبری من بودم غش میکردم والا 

هی به خواهرشوهرم پیام میدم بگو چیه قول میدم واسه جشنم ذوق کنم میگه داداشم گفته الناز خودشو تیکه تیکه هم کرد بهش نگو😐

من زنی ۲2 ساله ام که به انتخاب اینجانب۱۶سالگی مزدوج شده و در۱۷سالگی خدا به وی فرشته کوچولویی عطا کرده و من مادردختری به نام سِودا شدم و درحال حاضر وظیفه زندگی بخشیدن به هدیه دوم خدا رو به پایان رسانده و پرورش گل پسری به نام سام را به عهده دارم😎💪🏻
2728
😂😂😂 عزیزم

نخند دختر اینا درده😑