2737
2734
عنوان

از وقتی فهمیدم باردارم از استرس همش چشمام پر اشکه

| مشاهده متن کامل بحث + 701 بازدید | 58 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دکتر خودش ماه پیش گفت اقدام کن برای بارداری، اگه عمل کنم ممکنه خونریزیت زیاد شه مجبور شم رحمتو در بی ...

خب وقتی دکترت گفته کوچیک میشن چرا باید استرس داشته باشی به دکترت اعتماد داشته باش و به خدا توکل کن خاله منم سه تا فیبروم داشت باردار شد بچه شم صحیحو سالم دنیا اومد دکترش موقع سزارین فیبرومهارو هم برداشت براش 

سه ماه اول خیلی مهمه برا جنین اگه با استرس بگذرونی بچه ت استرسی میشه بجای استرس هر روز یک قاشق مربای به بخور و یکدانه سیب قرمز سوره حجراتو هم بخون خوبه ذکر یاحافظو یاحفیظ هم زیاد بگو 

😊
2731
واقعا؟ چند سانتی بودن؟

نمیدونم بزرگ بود دکتر سونوگرافی ک میگفت قد پرتقاله البته برگه های سونوگرافیم هس میتونم برم ببینم بگم دیگه درش اورد دکترم موقع سزارین میدونی چون نمیدونستم باعث سقط میشه بیخیال بودم حالا اگه میدونستم انقدددد پیله میکردمو استرس میکشیدم خیلیی استرسیم منم 

نمیدونم بزرگ بود دکتر سونوگرافی ک میگفت قد پرتقاله البته برگه های سونوگرافیم هس میتونم برم ببینم بگم ...

کاش منم اصلا خبر نداشتم، آدم هرچی بیشتر میدونه بیشتر اسخرس میگیره

چشم ها او را نمی بینند، اما او همه ی چشم ها را می بیند. انعام آیه 103
کاش منم اصلا خبر نداشتم، آدم هرچی بیشتر میدونه بیشتر اسخرس میگیره

بخدا انقد این دوران حاملگی قشنگه ک نگو ازش لذت ببر من بیچاره ک الکی دکترا فقط استرس انداخته بودن بهم الکی الکی دوددفعه کلیه ام رو عمل کردن وسط حاملگبم یکبار بردنم بیهوشم کنن واسه عمل اپاندیس بخاطر تشخیص اشتباهشون الکی میخاستن سرکلازم کنن ببین کل حاملگی من با استرسای بیهوده گذشت بهش فکرم نکن خدا خودش داده خودشم نگهدارشه ان شالله

2738
بخدا انقد این دوران حاملگی قشنگه ک نگو ازش لذت ببر من بیچاره ک الکی دکترا فقط استرس انداخته بودن بهم ...

توکل به خدا ممنون از دلگرمیت عزیزم

چشم ها او را نمی بینند، اما او همه ی چشم ها را می بیند. انعام آیه 103