2733
2734
عنوان

کسی هست بچش دیابت داشته باشه توروخدا بیاین دارم دق میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 27258 بازدید | 89 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
درمان نداره ولی ان شاء الله توی زندگی پسرتون درمان یا حداقل انسولین خوراکی به بازار میاد  خود ...

سلام اپرا جان خوبی 

یسوال داشتم ازتون 

من پسرم ۹سالشه ۲۵کیلوهه کلالاغردیده میشه کم غذاوبدغذاست همیشه همینجوری بوده 

من هرساله چکاپ میدادم براش قندخونش همش ۸۰بود آخرین بارپارسال چک کردم که با همون ۸۰بودولی امروز که چکاپش روگرفتم قندخونش رفته رو۱۰۱

قندخونه سه ماهش خوبه 

بنظرت اینهمه تغییرمیتونه فقط به خاطرشرینی جان و..باشه 

چون من قبلا خیلی بیشتر مواظب بودم سرتغذیه ش ولی این یکسال گمونم ۵یا۶تاقندمینداخت توچایی 

توهین تایستون بستنی هفته ای سه یا۴تاخوردمرباهم همینجور ولی بگم خیلی خیلی زیاد باشه نه 

راستش یکم استرس گرفتم اینهمه تغییرتوچکاپ دیدم چون ارسال ۹۳همیشه بین ۸۰تا۸۲بود

من آزمایش روبهتره چندوقت دیگه تکرارکنم؟

چه مشکلات دیگه ای باعث میشن قندبره بالاسوای تغذیه ودیابت ؟

وخدایی که بشدت کافیست
2740
سلام اپرا جان خوبی  یسوال داشتم ازتون  من پسرم ۹سالشه ۲۵کیلوهه کلالاغردیده میشه کم غذاوب ...

دختر منم ۹۵ قندش .دکتر چی گفت ب دختر شما؟

اینو میدونی تو ک‌ بری میره نفسم ی پرنده بیقرارم گیره قفسم💔🥀

سلام یه بار شیر بز رو روش امتحان کن ببین چی میشه دکتر دختر من گفت شیر بز برای بیماری‌ دیابت خیلی مفیده و کلا شیر بز به خاطر اینکه 96 درصد املاح و ویتامین و پروتئین‌های شناخته شده در دنیا رو داره برای بدن کودکان خیلی مفیده اطراف تهران یه دامداری هست همه فصل‌ها شیر بز داره لبنیات بز مروگل رو تو گوگل سرچ کنید آدرسش میاد

سلام یه بار شیر بز رو روش امتحان کن ببین چی میشه دکتر دختر من گفت شیر بز برای بیماری‌ دیابت خیلی مفیده و کلا شیر بز به خاطر اینکه 96 درصد املاح و ویتامین و پروتئین‌های شناخته شده در دنیا رو داره برای بدن کودکان خیلی مفیده اطراف تهران یه دامداری هست همه فصل‌ها شیر بز داره لبنیات بز مروگل رو تو گوگل سرچ کنید آدرسش میاد

به جای استفاده از مواد شیمیایی بهتره شیر بز رو امتحان کنید بهترین ماده غذایی دنیاست خیلی خاصیت داره و بهترین دارو برای بسیاری از بیماری هاست حدود نود و شش درصد املاح و مواد معدنی  و ویتامین داره برای الرژی و دیابت و فشاره خون مثل معجزه میمونه اگر گوشت بز رو با شیر بز مصرف کنید برای نازایی بهترین شفاست اگر دنبال شیر بز هستید مزرعه بز مروگل ذو تو‌گوگل سرچ کنید ادرسش میاد