2737
2739
عنوان

پی پی کردن تو شلوار

| مشاهده متن کامل بحث + 3934 بازدید | 43 پست
براش جایزه تعیین کن برچسب شخصیت کارتونی که دوست داره بخر  بگو هر بار بموقع بریم دستشویی میتون ...

اوه اگر دیوار دستشویی ببینی یه پا مهدکودک شده از عکس و برچسب😂

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فکر کنم از همون یبوستش باشه البته انقد خودش نگه میداره که دیگه یبس بشه

بخاطر استرسیه که درجورد مدفوع بهش وارد کردی

احتمالا بهش القا کردی مدفوع چیز بدیه و مدفوع کردن کار بدیه!

انال فیکسیشن میشه اونوقت حل کردنش خیلی سخت میشه

کارایی که گفتمو حتما بکن

سرزنشش اصلا نکن

حتی تشویقش کن 

به هیچ عنوان مدفوعو چیز بد و کثیف و گناه الودی😁 معرفی نکن براش

2731
نمیدونم کجا بود خوندم که گفته بودن برای رفع ترس از مدفوع ی داستان بگید که پی پی میخواد بره‌ سفر و جا ...

😂😂امتحان میکنم حتما

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁
لازم بود بیای اینجا پز بدی الان ..خو که چی . خسته نباشی دلاور 

اخه همیشه تعجب میکنم این مدل تاپیکارومیبینم

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
بخاطر استرسیه که درجورد مدفوع بهش وارد کردی احتمالا بهش القا کردی مدفوع چیز بدیه و مدفوع کردن کار ب ...

وقتی نمیاد بهش گفتم پی پی سمی هست باید از دلت بیاد بیرون تا دلت نرم بشه 

یعنی اشتباه کردم.؟؟😔

اشتباه

😐

فعلا که خداروشکر من نتیجه گرفتم بچم خودش میگه پی پی شلوارشو درمیارم خودش میره میشینه کارشو میکنه

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2740
بهتره مدارا کنی این دوره رو

منم دیدم سختشه میزارم پی پی کنه بعد میشورمش اما حین شستن هم براش تکرار و یادآوری میکنم جای پی پی کجاست و...

گذاشتم هر وقت آمادگی اینم داشت بدون دردسر بیاد دستشویی

منم دیدم سختشه میزارم پی پی کنه بعد میشورمش اما حین شستن هم براش تکرار و یادآوری میکنم جای پی پی کجا ...

احساس گناه براش ایجاد نکن

اگرم تو شلوارش کرد ناراحت نشو

سلام

بالاخره چی کار کردین؟

منم دقیقا همین مشکلو دارم..

می گه پی پی دارم ولی وقتی می برمش دستشویی هنوز نشسته بلند می شه می گه نیومد...

ولی اگه تو خونه با شلوار بگم بشین پی پی کن با خوشحالی می شینه می کنه.

می دونم که ترسی از پی پیش هم نداره چون خودش می گه شورتمو بده پی پی رو بندازم تو دستشویی...

ولی حاضر نیست تو دستشویی بشینه...

ببخشید اگه توضیحاتم یکم حال بهم زن بود.

سلام بالاخره چی کار کردین؟ منم دقیقا همین مشکلو دارم.. می گه پی پی دارم ولی وقتی می برمش دستشویی ...

عزیرم الان دیگه دو ساله از پوشک گرفتنش گذشته تاریخ تاپیکم رو ببین 

باور کن دیگه یادم نیس چکار کردم فقط می‌دونم کم‌کم گذاشتم خودش یاد بگیره اذیتش هم نکردم 

البته گاهی عصبانی شدم ولی خب گذشت دیگه