2737
2739
عنوان

مامان های پاییز

| مشاهده متن کامل بحث + 128 بازدید | 29 پست
خیلیامیگن کریر بدردنمیخوره درسته؟ 😕میگن بچه زودبزرگ میشه ودوسه ماه اول کاربردداره  آدم تودورا ...

کریر به نظرم برای بچه هایی که بهار و تابستون به دنیا میان خوبه چون زیاد میری بیرون

ولی زمستون بیشتر خونه یی

که تو خونه تخت هست لحاف هست

من الان به نظرتون بخوام بخرم بهترین مارک چی؟و کامل بخوام همه چی بگیرم چقدر میشه😕نمیخوام مثل اینایی ...

مارک چیکو خوبه و اینکه قیمتشم بد نیست

دوستان عزیز لطفا لایک‌نفرمایید ای به فدای انگشتانتان😶

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم چقدر هزینه میشه ولی هرچی واجبه میخرم من کالسکه و روروئک نمیگیرم ولی کریر میگیرم و صندلی ماش ...

منم سعی میکنم واجباتو بخر

بنظرم چیزای دیگه الکیه

و واقعا استفاده نداره

فقط باید شرایط تو در نظر بگیری و خرید کنی

مارک چیکو خوبه و اینکه قیمتشم بد نیست

قیمتش برام مهم نیست😊اخ کلا فامیل شوهرم تو کار مارک و... میخوام مارک معروفی باشه😶یکم شک دارم شوهرم میگه بریم سفر خودمون هم رو بخریم 😕من جهازمم بیش تر اش از اون ور خریدم

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
2728
منم سعی میکنم واجباتو بخر بنظرم چیزای دیگه الکیه و واقعا استفاده نداره فقط باید شرایط تو در نظر ب ...

بله صد درصد

من تخت و کمدشو میخرم و چیزهای واجب دیگرو فک کنم دیگه کمه کم ده تومن بشه

قیمتش برام مهم نیست😊اخ کلا فامیل شوهرم تو کار مارک و... میخوام مارک معروفی باشه😶یکم شک دارم شوهرم ...

ببین مارک اونت خوبه ولی میگن همه چیزش خوب نیست

مارک چیکو هم خیلی معتبره و ۵۰ ساله که داره سیسمونی تولید میکنه 

من چیکو میگیرم

بله صد درصد من تخت و کمدشو میخرم و چیزهای واجب دیگرو فک کنم دیگه کمه کم ده تومن بشه

بعضی جنس ها هستند خوشگلن و جدید ولی چون جدیدن گرونن

ولی جنس های قدیمی که جنس شونم خوبه ارزون ترند

مامان من نخی هاشو خریده فقط جدید نیست مدل شون

بله صد درصد من تخت و کمدشو میخرم و چیزهای واجب دیگرو فک کنم دیگه کمه کم ده تومن بشه

خيلي گرونه الان فكر ميكني اين اندازس بري هيچي نميشه خريد هيچي 😢

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 
2740
بعضی جنس ها هستند خوشگلن و جدید ولی چون جدیدن گرونن ولی جنس های قدیمی که جنس شونم خوبه ارزون ترند ...

اشكال نداره زود بچه بزرگ ميشه و اينا غير قابل استفاده

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 
ببین مارک اونت خوبه ولی میگن همه چیزش خوب نیست مارک چیکو هم خیلی معتبره و ۵۰ ساله که داره سیسمونی ت ...

ممنون 😉

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
خيلي گرونه الان فكر ميكني اين اندازس بري هيچي نميشه خريد هيچي 😢

دیگه باید گرفت چه میشه کرد،من پیش خودم میگم انقدر ولی خوب بیشتر از اینهام بشه باید خرید دیگه

2706