2737
2739
عنوان

خانمهای راننده میشه بیاید 😘😘

| مشاهده متن کامل بحث + 1505 بازدید | 85 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من تهرانم..ولی سنندج گرفتم پیش مامانم اینا..تازه اونجا خیلی سخته همش پستی بلندیه..همش ارتفاع..

من شیرازم

از من گذشت و من نیز از او بگذرم ولی با چون منی به غیر محبت روا نبود😔
2728
عزیزم چه کفشی خوبه؟ 

کفش رو بسته پاشنه کوتاه و یکسره

من باهمچین کفشی راحتم

به نام خداوند رنگین کمان                                  چنین گفت با ما،به روشن بیان                                     که فردای ایران ،بسی روشن است                                   به پاکی خونم ، به نامم کیان 🌈🌈                
عزیزم ممنون کدوم شهرید

تهرانم

نگران نباش باتمرین راه میفتی

به نام خداوند رنگین کمان                                  چنین گفت با ما،به روشن بیان                                     که فردای ایران ،بسی روشن است                                   به پاکی خونم ، به نامم کیان 🌈🌈                
من بیشتر مشکلم موقع حرکته.از ترس خاموش شدن به قدری گاز میدم که یه صدای وحشتناکی میده و همه به من نگا ...

خیلی گاز نده اونقدری گاز بده ک ماشین داره ب لرزه میفته 😁بعد یکم بیشترش کن و زود پاتو بردار از کلاچ راه بیفتی خاموشم نکنی 

خدایا مراقب همسرمو فرشته کوچولومون ریحانه خانوممون باش😍♥️🥺تیکر تولد یکسالگی دخترمه🥰
2738
سلام عزیزم، شما رانندگیتون الان خوب شده میتونین تمرکز کنین؟ چون منم دارم کلاس میرم مث شما میترسم&nb ...

سلام عزیزم نه دیگه دنبالش نرفتم😭😭🥺

از من گذشت و من نیز از او بگذرم ولی با چون منی به غیر محبت روا نبود😔