2737
2734
عنوان

کلاس آی مت

| مشاهده متن کامل بحث + 17082 بازدید | 40 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
سلام  شهریه کلاس چقدره؟بابت تهیه پک هم جداگانه پول دادین؟ هر ترم ۱۵ جلسه بود؟

سلام عزیزم

راستش آخرین بار من پونصدتومن داده بودم الان نمیدونم چقدره!!!!

نه برای پک پول جداگانه نمیدیم فقط ترم اول چون پک دارن یک مقدار شهریه ش گرونتر میشه نسبت به بعدی ها!!!

دقیق یادم نیست هر ترم چند جلسه بود!!!

سلام عزیزم راستش آخرین بار من پونصدتومن داده بودم الان نمیدونم چقدره!!!! نه برای پک پول جداگانه نم ...

مرسی عزیزم که پاسخ دادید

آخرین بار چه سالی بود؟

گذاشتید پسرتون همه ی دوره ها رو بگذرونه؟

مرسی عزیزم که پاسخ دادید آخرین بار چه سالی بود؟ گذاشتید پسرتون همه ی دوره ها رو بگذرونه؟

خواهش میکنم عزیزم

راستش اگه اشتباه نکرده باشم آخرین بار سال ۱۴۰۰ بود که بعدش به کرونا خوردیم و کلاسها کنسل شد،

بعدشم آنلاین کردن که دیگه من ثبت نام نکردم!!!

خواهش میکنم عزیزم راستش اگه اشتباه نکرده باشم آخرین بار سال ۱۴۰۰ بود که بعدش به کرونا خوردیم و کلاس ...

مرسی عزیزم ،من مربی کودک هستم و امسال دوره های مربیگری مای مث رو گذروندم و نمایندگی شهر خودمو گرفتم

از سال جدید قراره کلاسهامو شروع کنم 

خواستم ببینم تعرفه شهریه توی شهرهای دیگه چنده

2738
مرسی عزیزم ،من مربی کودک هستم و امسال دوره های مربیگری مای مث رو گذروندم و نمایندگی شهر خودمو گرفتم ...

ان شاءالله موفق باشی عزیزم🙏

تا اونجا که میدونم تعرفه ی شهریه تو همه ی شهرها یکسان بود!

ان شاءالله موفق باشی عزیزم🙏 تا اونجا که میدونم تعرفه ی شهریه تو همه ی شهرها یکسان بود!

مرسی از دعای خوبت،انشالا🙏🙏

اگر تونستید اطلاعات بگیرید اینجا برام بفرستید

توی شهر ما من اولین نمایندگی هستم،کسی نیست که بپرسم

مرسی از دعای خوبت،انشالا🙏🙏 اگر تونستید اطلاعات بگیرید اینجا برام بفرستید توی شهر ما من اولین نما ...

باید از نمایندگی های شهرهای همجوارتون سوال کنی چون نرخ شهریه معمولا یکسان هست!!!