2733
2734
عنوان

بچه هابیایدخاطرع زایمانموبگم(ازقبل تایپ کردم)

| مشاهده متن کامل بحث + 30107 بازدید | 623 پست

اشکم برات در اومد اسی..

چی کشیدی فقط!

ان شالله در کنار خانوادت خوب خوش سلامت باشی عزیزم

خدای مهربون و خوبم، خدای عزیز و دست داشتنی من،خدای خوبی که همیشه بودی و بخشیدی و من کور دادهات رو ندیدم و غر زدم..منو ببخش مهربون خدا..ببخش کج فهمی ها و دیر فهمی های این بنده گناهکارت رو..میخوام اینجا چندتا آرزو کنم..از ته قلبم میخوام ازت اول سلامتی ظهور امام زمان عج رو، سلامتی همه مریضها و رفع گرفتاریهای تمام گرفتارها، مامان شدن اونهایی که چشم به راهن ،گره گشایی از مشکلات همه ، مخصوصا کسی که الان داره این امضارو میخونه. حاجت دلش رو بده خدا جونم".خودمم یه دنیا ارزو دارم اما فقط  کمک کن که به رضای تو راضی شم.کمکم کن تا خسران دنیا و اخرت نشم،دوستت دارم مهربون خدا‌.‌دوستت دارم... 
اشکم برات در اومد اسی.. چی کشیدی فقط! ان شالله در کنار خانوادت خوب خوش سلامت باشی عزیزم

مرسی عزیزم❤️

فقط 20 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط میگم خدا لعنت کنه پرستار بالا سرتو چقدر عوضی بوده برای همین هییچ وقت ب طبیعی فکر نمیکنم

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️

فقط اون ایموجی هات 🤦🏻‍♀️ماشالله چه روحیه خوبی داری عوضیا چی به سرت آوردن کاش برای بعدی بری بیمارستان خصوصی 

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
2728
فقط اون ایموجی هات 🤦🏻‍♀️ماشالله چه روحیه خوبی داری عوضیا چی به سرت آوردن کاش برای بعدی بری بیمارست ...

اره همینکارو میکنم دکتر هم گرفتم این بار

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است
مگه بخوان معاینه کنن دستشونو میبرن تو ؟؟ 😶😶😶

اره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738