2733
2739
عنوان

بوش داره نستم میکنه...

| مشاهده متن کامل بحث + 264 بازدید | 20 پست
بخور نوووش جونتون...خدایا قسمت همه بکن این هوسارو

ان شاأالله بارداری سالم و راحت قسمته همه بشه خدا نی نی منم سالم وخوشگل و صالح بزاره تو بغلم

خدایا من چشمامو میبندم🙈تو هفته هامو ببر بالا😘😘😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اولش فکر میکردم خودمو لوس میکنم اما بعدا که گریم گرفت از نخوردن غذا فهمیدم واقعیه

ای وای🙄

مراقب وزنت باش دوست عزیز

شما فقط قراره یه بچه رو حمل کنی نه کیلو کیلو چربی رو

مراقب باش بعدا به مشکل نخوری بالاخره بارداری تمام میشه و خودت میمونی و هیکلت قطعا نمیخوای چاق و بد هیکل خودت رو تحویل بگیری

من باردار که بودم خیلی چیزای پر کالری هوس میکردم مثلا یه نصفه شبی بود که هوس سیب زمینی سرخ کرده زیااااد با کچاب کردم ولی نخوردم بیدار شدم یه لیوان شیر خوردم سیر شدم خوابیدم

بزای اینکه اندامم بهم نخوره دست روی خیلی از هوسهام گذاشتم و همونی هم که میخواستم شد و عوضش دخترم تپلو شد

پرخوری نه تنها باعث چاق شدن و بد شدن اندامت میشه بلکه خامهای چاق معمولا بچه های کم  وزن دنیا میارن

به فکر بچه ات هم باش

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
2728
ای وای🙄 مراقب وزنت باش دوست عزیز شما فقط قراره یه بچه رو حمل کنی نه کیلو کیلو چربی رو مراقب باش ...

من تا 100 میرم بچه های تپلم بدنیا میارم سر زایمان 20 تا کم میکنم بقیشم تو شیردهی میره پی کارش

ولی طاهرا این دفعه قراره تا200 برم چون دفعه های قبل ویار میوه داشتم همش

دعا کن نی نیم واسم بمونه

درضمن خیلی سعی کردم چیزای دیگه بخورم از سرم بیوفته نیافتاد

خدایا من چشمامو میبندم🙈تو هفته هامو ببر بالا😘😘😘😘
من تا 100 میرم بچه های تپلم بدنیا میارم سر زایمان 20 تا کم میکنم بقیشم تو شیردهی میره پی کارش ولی ط ...

وای چه عدد های ترسناکی🥶🥶🥶🥶🥶

من کلا توی بارداریم 10 کیلو اضافه کردم و دخترم هم ماشالله خیلی تپل دنیا اومد

انشالله بی خطر بگذره برات

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫