2737
2739
عنوان

این خبرو شنیدین

| مشاهده متن کامل بحث + 572 بازدید | 43 پست
روز سه شنبه خیلیا تو‌همین سایت گفتن نماز عید خوندن چون عربستان عید اعلام کرده حالا برن کفاره بدن

اخه این خبرم موثق نیست وتنها عربستان نبود تمام کشورایه لطراف ایران ماه رو دیدن وسه شنبه عید بوده براساس یه خبر بیمحتوا برن کفاره بدن 

من پیام نوشتم ولی خطا میزنه برای ارسال😐 حرف بدی زدم مگه

من خواستم یه اعلانو بخونم خطا زد فکر کردک تاپیک ترکیده

یا مهدی ادرکنی،،،،اگه کرونا باعث رنجش خاطر و ازار خیلیا نشه تعطیلی و حقوق گرفتن معلمها براشون عذابه،،عزیزان وقتی شماها بچه هاتون رو نمیفرستین مدرسه از ترس کرونا معلمها برن بست بشینن که چی بشه!!!چرا اینقدر حقوقشون ازارتون میده بابا بخدا حقشونه،،از حق کسی دیگه نمیزنن که بدن به معلمها

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه این خبرم موثق نیست وتنها عربستان نبود تمام کشورایه لطراف ایران ماه رو دیدن وسه شنبه عید بوده برا ...

عمان چسبیده به عربستان چهارشنبه عید کرد لیبی اندونزی مصر همه با ایران بودن

یا مهدی ادرکنی،،،،اگه کرونا باعث رنجش خاطر و ازار خیلیا نشه تعطیلی و حقوق گرفتن معلمها براشون عذابه،،عزیزان وقتی شماها بچه هاتون رو نمیفرستین مدرسه از ترس کرونا معلمها برن بست بشینن که چی بشه!!!چرا اینقدر حقوقشون ازارتون میده بابا بخدا حقشونه،،از حق کسی دیگه نمیزنن که بدن به معلمها
2731
عمان چسبیده به عربستان چهارشنبه عید کرد لیبی اندونزی مصر همه با ایران بودن

پس با این حساب شما میگید عید ایران هم پنجشنبه میشد؟؟!!! چون از نظر جغرافیایی ماه یک شب دیرتر در ایران دیده میشه

ممنون میشم از پیجم حمایت کنید: @abjinanaz                                           
جانشین پیامبر؟؟؟؟؟اونم پادشاه سعودی؟؟؟؟

بله .از نظر شما ممکنه عجیب باشه ولی این واقعیته.از پاکستان تا اندونزی از عراق تا آفریقا .میدونی اگه جنگی بین ایران و عربستان پیش بیاد .از نظر بقیه مسلمونا ما سپاه ابرهه هستیم

دختر نفس مامانشه
2738
پس با این حساب شما میگید عید ایران هم پنجشنبه میشد؟؟!!! چون از نظر جغرافیایی ماه یک شب دیرتر در ایرا ...

خیر 

شما به اصطلاح ماه شب سیزدهم رو اگر میدیدین متوجه عمق فاجعه میشدین، ماه قشنگ ماه شب چهارده بود، اونوقت ما ۱۳ رمضان بودیم 

خخخخ، حالم بهم میخوره از همه چیز تو این  م م ل ک ت

روز سه شنبه خیلیا تو‌همین سایت گفتن نماز عید خوندن چون عربستان عید اعلام کرده حالا برن کفاره بدن

منم بنظرم سه شنبه عید بود، وقتی ادم خودش با عقلش میتونه تشخیص بده چی درسته چی غلط لازم نیست کفاره بده، کفاره واسه وقتیه که بشینی اجازه بدی کسی برات تصمیم بگیره که دین جایگاهی براش نداره و صرفا با روزهای تاریخ هم میتونه بازی کنه، با احترام به پست از تاپیکت میرم 

ببخشید عقاید هر کس محترمه، من قصد توهین نداشتم و صرفا نظرم رو بیان کردم ، موفق باشین 🙏