2737
2734
عنوان

خانما شما تشت حمام رو چطوری آویزون میکنید؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1032 بازدید | 28 پست
من ک گذاشتم روصندلی حموم ی گوشه.توشم پر اب کردم ک یوقت اب قط شد اقلا برادسشویی اب باشه😄

توخیلی آینده نگری😍😂😂😂

اگه این آخرین برگه..اگه این فصل پاییزه ..شریک این شرابی باش که توگیلاسامیریزه..اگه آخرین لحظه..اگه این آخرین روزه..بزاراون جنگلی باشم که مغرورونمیسوزه..همه روزای تبعیدوکنارتوسفرکردم..پناه لحظه هام بودی من ازتوبرنمیگردم...❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من ک گذاشتم روصندلی حموم ی گوشه.توشم پر اب کردم ک یوقت اب قط شد اقلا برادسشویی اب باشه😄

مامان منم یه دبه گنده پر آب کرده واسه همین کار. آخه یه بار آب قطع شد بابام مجبور شد یه باکس آب معدنی بخره!

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.

من تااونجا که ممکنه تشت نمیزارم تو حمام توی تراس و..الان تشت بچه ام رو که مدام نیازم میشه و بیرون خاک میشه و الوده رو فقط این تشت رو تکیه میدم دیوار حمام.دوست ندارم تو حمام حتی لباس یا ته صابون و...باشه لخت لخت فقط یه شامپو یه صابون یه سفیداب یه تشت بچه🤣🤣

من اولین باره میشنوم تشت حموم رو اویزون میکنن!!!

چرا اینکار رو میکنید؟!

تشت رو دیوار خیلی نامرتب تر ار تشت گوشه حموم دیده میشه که😂😂😂

کاربر “گشتا” هستم که قطع دسترسی شدم🙁
2740
مامان منم یه دبه گنده پر آب کرده واسه همین کار. آخه یه بار آب قطع شد بابام مجبور شد یه باکس آب معدنی ...

افرین بمامانت.اب خیلی واجبه.😍👏

ازارواح و اجنه نباید ترسید..‌ازادماباید ترسید
من اولین باره میشنوم تشت حموم رو اویزون میکنن!!! چرا اینکار رو میکنید؟! تشت رو دیوار خیلی نامرتب ت ...

منم تشت اویزون رو تصور کردم خندم گرفت😂

دوستان لطفا دعا کنید زودتر همسایه امام رضای مهربونم بشم میخوام تا آخر عمر زیر سایه پر مهرشون زندگی کنم😍دعام کنید منم قول میدم هر دفعه رفتم حرم به نیابت از همتون نماز زیارت بخونم🥰همه گفتند محال است ولی دلخوشم من به محالات رضا❤️  آقا جونم نمیشود که مرا پیش خود نگه داری ؟کنار گنبد زردت میان کفترها😢به وصل خود دوائی کن دل دیوانه مارا💚

سلام عزیزم برای خرید بهترین قفسه حمام من سایت اسپیتا رو پیشنهاد میکنم، بهترین قیمت بازار رو دارن اینطوری بگم که: ارسال رایگان ، ضمانت مرجوع 7 روزه و ضمانت اصل بودن کالا دارن و پولشم هر وقت محصول رو آوردن در خونه پولشم میدی.

https://spita.ir/bartarin-bathroom-shelf/