2737
2739
عنوان

چطور با جاریم برخورد کنم???

| مشاهده متن کامل بحث + 565 بازدید | 39 پست
ولی کلاباجاری زیادگرم نگیرازخانواده شوهرت جلوش بدنگواگه بعداآشتی کنن احتمالش هست که توروهم بخوادمثل ...

با خونواده شوهرم اصلا صمیمی نیستم.

آدم خوبی نیستم اما خدا هرچی خواستم بهم داده.مرسی خدا🌹

به نظرم ادم رابطه اش باجاریش بایدنه زیادصمیمی باشه نه خیلی معمولی۔هرچیزی متعادلش خوبه

امااگه به حرف مادرت یاخانواده شوهرت گوش کنی ویهورابطه ات باجاریت قط کنی چندوقت بعدمیبینی جاریت وخانواده شوهرت باهم خوب شدن واونی ادم بده میشه شمایی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نصیحت نیست استارتر میگن با هم دوست هستند درست نیست تنها بذارن جاری شون رو

جاری دوست قابل اعتمادی نیست حالا هر کی میخواد باشه کلا با جاری نباید صمیمی شدتهش اسیبه

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
2731
جاری دوست قابل اعتمادی نیست حالا هر کی میخواد باشه کلا با جاری نباید صمیمی شدتهش اسیبه

حرفتون درسته

ولی به نظرم باید بگن که رفتار جاری شون درست نیست

چون اینجوری اگر رابطه رو با جاری کم کنن ، جاری پس فردا که با خانواده شوهر خوب شد با ایشون سرد میشه 

اگر با جاری صمیمی بمونن  ایشون پیش خانواده شوهر بده میشن

😁

لازم نیس طرف کسی رو بگیری فقط تو هر موقعیتی کاری که به نظر خودت درسته بکن مثلا سلام و احوالپرسی باهاش بکن حرفم بزن ولی تو دعواهاشون یا وقتی باهات درددل میکنه سکوت کن و بگو چی بگم والا اصلا خودتو وارد اختلاف اونا نکن ولی تو بقیه موضوعها و کارها باهاش مثل قبل رفتار کن 

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   

منم باخانواده شوهرم سرمسائلی که مقصراونابودن بعدازپنج سال بحثم شدورابطم الان خیییییلی کم شده یعنی من شااااایدماهی یک باربرم خونه مادرشوهرم اونم نیم ساعت میشینم بعدمیرم خونه خواهروبرادرشم که شده سالی یک بار.تاقبل این باجاریم حرف میزدیم غیبت میکردیم شوهرم همش میگفت باجارریت گرم نگیرمن ازش خوشم نمیادمعلومه عوضیه به حرفش گوش نکردم تایک دوماه پیش که فهمیدم همه حرفامورفته کفته که خودشوعزیزکن.البته من برام مهم نیست که جلوخانواده همسرم خراب بشم چون اصلاازخدامه بامن کاری نداشته باشن ولی خوب اینوبرای توگفتم که ازتجربم استفاده کنی

منم باخانواده شوهرم سرمسائلی که مقصراونابودن بعدازپنج سال بحثم شدورابطم الان خیییییلی کم شده یعنی من ...

اها ...من خیلی بهش اعتماد داشتم اما الان با تاپیکی ک زدم و نظراتو خوندم ترجیح میدم باهاش عادی باشم.اتفاقا شوهرمنم حرف شوهرتو رو زیاد میزنه

آدم خوبی نیستم اما خدا هرچی خواستم بهم داده.مرسی خدا🌹
2738