2733
2739
اینو😯😯😯 راستو دروغشو نمیدونم دیگ ✔️کسی که از صیغه دوری کند ملعون است😍 حضرت امام صادق(علیه السل ...

چند وقت پیش رو دیوار یه جایی زده بودن پیامبر گفته کسی که حشیش بکشه ملعونه😕 به نظر تو این حدیث راسته؟اصلا زمان پیامبر حشیش بوده؟

کعب الاحبارم از زبون پیامبر میگفته هرکس یه عدد از پیاز اکه رو در مکه بخوره یه وجب از خاک بهش زیر پاشه به نظرت این واقعیه؟

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
معلومه که نه😐چراباید موافق همچین چیزی باشم؟ بحثم اینه از احکام اسلامه من از خودم نمیگم حلاله. امض ...

اها ببخشید خوابم میاد قاط زدم 

منم موافق انسانیتم و متنفرم از مردها و زن های جانماز آبکش ک فاحشه مغزن و ب اسم دین غلط زیادی میکنن 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چند وقت پیش رو دیوار یه جایی زده بودن پیامبر گفته کسی که حشیش بکشه ملعونه😕 به نظر تو این حدیث راسته ...

منم که گفتم از صحت و درستیش خبر ندارم..

بنده به عنوان یه عضو از جامعه نینی سایتی و جامعه ایران مخالفتمو از ازدواج در سن زیر ۱۸ سال اعلام میکنم و هر جا صحبتی در این مورد باشه ساکت نمیمونم.همونطور که حجاب من که یک مسئله شخصیه از نظر شما به شما و شوشو!هاتونو جامعه و قایق و کشتی و این حرفا مربوط میشه ازدواج شما در سن پایین که تبعات زیادی در جامعه داره ،جدا از دلسوزی به منم مربوط میشه. حداقل در سن قانونی ازدواج کنین! برنگردین به صد سال قبلو قبل ترش!از یک کار اشتباه دفاع و تبلیغ نکنین! مثال نقض نیارین که فلانی خوشبخته فلانی اندازه ۴۰ ساله ها میفهمه.کار اشتباه اشتباهه😕حتی اگه خوشبختم بشید خیلی چیزا رو از دست دادین و خیلی مسوولیت هایی که مناسب سنتون نبوده رو دوشتونه (کپی امضای یک کاربر)جوری که باهات رفتار میکنه خیلی مهمتر از حسیه که بهت داره. سرجدتون وسطای تاپیک خواهرشوهرمادرشوهر،دوتا تاپیک مفیدبزنید!دوتا مطلب فمینیستی بخونید بفهمید حق و حقوقتون چیه!یکم با آناتومی بدنتون آشنابشید،از اتصال مغزوزبونتون مطلع باشیدبعد نظربدید.
اها ببخشید خوابم میاد قاط زدم  منم موافق انسانیتم و متنفرم از مردها و زن های جانماز آبکش ک فاح ...

نه تقصیر تو نیست کامنتامو نگا میکنم یجوری نوشتم انگار موافقم بااین موضوع😐😂

بنده به عنوان یه عضو از جامعه نینی سایتی و جامعه ایران مخالفتمو از ازدواج در سن زیر ۱۸ سال اعلام میکنم و هر جا صحبتی در این مورد باشه ساکت نمیمونم.همونطور که حجاب من که یک مسئله شخصیه از نظر شما به شما و شوشو!هاتونو جامعه و قایق و کشتی و این حرفا مربوط میشه ازدواج شما در سن پایین که تبعات زیادی در جامعه داره ،جدا از دلسوزی به منم مربوط میشه. حداقل در سن قانونی ازدواج کنین! برنگردین به صد سال قبلو قبل ترش!از یک کار اشتباه دفاع و تبلیغ نکنین! مثال نقض نیارین که فلانی خوشبخته فلانی اندازه ۴۰ ساله ها میفهمه.کار اشتباه اشتباهه😕حتی اگه خوشبختم بشید خیلی چیزا رو از دست دادین و خیلی مسوولیت هایی که مناسب سنتون نبوده رو دوشتونه (کپی امضای یک کاربر)جوری که باهات رفتار میکنه خیلی مهمتر از حسیه که بهت داره. سرجدتون وسطای تاپیک خواهرشوهرمادرشوهر،دوتا تاپیک مفیدبزنید!دوتا مطلب فمینیستی بخونید بفهمید حق و حقوقتون چیه!یکم با آناتومی بدنتون آشنابشید،از اتصال مغزوزبونتون مطلع باشیدبعد نظربدید.
2728
ی سوال میپرسم هرکی تونست قانعم کنه،از پیامبر پرسیدن چرا زن نمیتونه چندتا شوهر داشته باشه گفتن بچه مع ...

وقتی ساعتی صیغه بشه و روزی با ده نفر ازمایش چجوری معلوم میکنه ک بابای خرش کیه😐

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
نه تقصیر تو نیست کامنتامو نگا میکنم یجوری نوشتم انگار موافقم بااین موضوع😐😂

😂😃

منم که گفتم از صحت و درستیش خبر ندارم..

خیالت راحت عزیزم دروغه. 

تازه حتی راست باشه صیغه برای مرد متاهل مکروهه هیچ ثوابی نداره. دوم اینکه حتی تو فقه شیعه هست در صیغه افراط نکنید. کار اونایی که همش صیغه می کنن اصلا درست نیست

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
بیشعوری چیه؟ مملکت اسلامیه طبق قوانین اسلامی داره میچرخه ، از کتاب خدا و ائمه این احکامو دراوردن گفت ...

نه من نمیگم از خودت در میاری میگم الان شرایط فرق کرده پس دین هم باید فرق کنه و به قولی به روز رسانی بشه اگرم صیغه اون موقع حلال و خوب بوده «که نبوده» با برابری و اصول های اخلاقی و افکار حالا به نظر من خوب نیست و کسی که از حدیث های من درآوردی و بدون مدرک سوء استفاده کنه قطعا بیشعوره

عرض خاصی ندارم....  آها ملت عشق الیف شافاک رو بخونین عالیه  
2740
خیالت راحت عزیزم دروغه.  تازه حتی راست باشه صیغه برای مرد متاهل مکروهه هیچ ثوابی نداره. دوم ای ...

افراط 😐 حتی هزار سال یه دفعشم خوب نیس اون مردو باید با چنگال چشماشو دراورد و ولش کرد تو بیابون 😕

زمان پیامبر حشیش وجود داشته. صمغ یک نوع گیاهه به نام شاهدانه

افراط 😐 حتی هزار سال یه دفعشم خوب نیس اون مردو باید با چنگال چشماشو دراورد و ولش کرد تو بیابون 😕

میگم که عزیزم تو قرآن نیومده. تو فقه شیعه هم اینجوری میگن نه ساعتی و روزانه

بچه ها صیغه کلا مثل عقد دائم با تفاوت هزینه ها...

و زن باید عده نگه داره ولی الان میگن ساعتی زنه یه ساعت صیغه میکنه برا گودرز یه ساعت برا چنگیز یه ساعت برا فلانی ووووو خب این همون زنا هست...اصلا صیغه باید عده ۳ماه و خورده ای رو نگه داشت...

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید
اینو😯😯😯 راستو دروغشو نمیدونم دیگ ✔️کسی که از صیغه دوری کند ملعون است😍 حضرت امام صادق(علیه السل ...

😨😨😨یا خددااااا ،حدیث جعل کردن از اول تا الانم بوده اینام واسه پوشوندن خرابکاریاشون پای اسلام و ائمه رو میکشن وسط،شما خودتو ناراحت نکن اونایی که عاقل باشن هیچوقت پی این حدیثای دروغ نمیرن اوناییم که تنشون میخاره خودشون این حدیثا رو درست میکنن که موجه کنن کارشونا

خدایاشکرت که منو لایق این لطفتت دونستی😍😍😍لطفا اگه دوست دارید برای سلامتی نی نی ام صلوات بفرستید 😊😊😊ممنون 

اسم اسلام با این اشغال بازیا منفی کردن

چ مرد چ زن صیغه ای کثیفن حالم بهم میخوره از طرز اینجور زندگیا...اصلا این یه نوع زنا هست مثلا چی تا یکی دوساعت یاچندروز که حال کردنشون تموم شد باید هرکسی بره دنبال کارش

خدایا حافظ عشقم عمادم دخملم رها باش ❤❤❤