2733
2739
عنوان

بچه ها شما میدونید زانو دردم به خاطر چیه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 86 بازدید | 23 پست
واقعا اخه میدونی  اخه وقتی که پریود میشم خوب میشه تا دفعه بعد

منم همینطوریم 

خیلی خیلی شدید زانوهام درد میگیره طوری که انگار دارن زانومو از بدنم جدا میکنن

افتخار میکنم لر هستم😀😀😀😀😀😀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کمبود کلسیم نداری یا ویتامین دی کم یا زیاد مصرف میکنی؟ 

نمی دونم اینو 

قرص کلسیم بخورم خوبه ؟؟

(چیزچیست) ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کلمه ایست شگفت انگیز در زبان فارسی که میتواند جایگزین کلماتی دیگر شود.   
2731
دلیلش چیه عزیزم ؟؟

برا پری شدن ویتامینا باید تکمیل باشه بدن باید قوی باشه شمام احتمالا مثل من ویتامین دیت پایینه. به مفاصلت فشار میاد .سعی کن تو دوران پری خرما و کنجد زیاد بخوری آمپول ویتامین دی هم بزن . احتمالا شمام مثل من عضلاتت ضعیفه

منم همینطوریم  خیلی خیلی شدید زانوهام درد میگیره طوری که انگار دارن زانومو از بدنم جدا میکنن

خیلی سخته 

شمام زیاد میری حموم مگه ؟؟ 

نرفتید دکتر ؟

(چیزچیست) ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کلمه ایست شگفت انگیز در زبان فارسی که میتواند جایگزین کلماتی دیگر شود.   
خیلی سخته  شمام زیاد میری حموم مگه ؟؟  نرفتید دکتر ؟

نه والا زیاد هم نمیرم شاید یکبار ، فوقش دوبار برم

اما پاهامو زیاد میشورم

نه نرفتم

افتخار میکنم لر هستم😀😀😀😀😀😀
برا پری شدن ویتامینا باید تکمیل باشه بدن باید قوی باشه شمام احتمالا مثل من ویتامین دیت پایینه. به مف ...

سر خود بزنم اشکالی نداره 

نرم اول ازمایش بدم 

راستی قرصش خوب نیست ؟؟؟

2738
سر خود بزنم اشکالی نداره  نرم اول ازمایش بدم  راستی قرصش خوب نیست ؟؟؟

اکثر خانما ایرانی ویتامین دیشون پایینه چند تاش طوری نیست مثلا چند تا آمپول به فاصله ده روز بزن . من ویتامین دیم سه بود یک سال آمپول به فاصله ده روز زدم الان تازه ۲۲ شده بازم پایینه. آمپولش زودتر اثر داره