2733
2734
عنوان

امشب باشوهرم ودوستام بیرون بودیم که

| مشاهده متن کامل بحث + 874 بازدید | 29 پست

به نظرمن وقتی وارد رابطه متاهلی شدی رفت وامد زیاد بادوست معنا نداره مخصوصا همچین دوستای بی حیایی که حتی نمیدونن جلوی بعضی افراد باید چطوری رفتارکنن این طرز حرف زدن خیلی زشته حتی خاص دوستای صمیمی هم نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مشخصه دوستت خیلی بی شخصیت و بی حیاس که جلوی شوهرت و شوهر خودش همچین حرفی زده 

حتی گفتنش توی خلوت خودتونم چندان جالب نیس 

ارتباط با این مدل ادمای بی تربیت و سطح پایین رو حداقل ب روابط خانوادگی نکشون 

این ادم ب درد دوستی و رفت و امد نمیخوره

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی
2738
اره😓😓

من جای شما باشم خیلی جدی باهاش حرف میزنن...بعضی ها مواظب نیستن چی از دهنشون در میاد

بعضی وقتا نصیحتی که به دیگران میکنی دقیقا همونیه که خودت باید بهش عمل کنی 😏😏منم تو تاپیک های جنجالی صدا کنید 😄

دوستان عزیز

اینقدر ادم ندیده نباشید شوهر استارتر اگر ذاتش درست باشه هیچ اتفاقی نمیوفته اگه ذاتش خراب باشه که توی خیابون و یا هرجایی میتونه خودشو ارضا کنه 

مشکل استارتر ب نظرم رفت و امد با دوستش نبود مشکل شخصیت نداشته دوستش بود که میتونه کلا کاتش کنه 

اتفاقا ارتباط با یه دوست درست و حسابی خیلیم خوبه صدشرف داره ب ارتباط های فامیلی

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی

با اینکه اعتقاد دارم جواب توهین رو نباید با توهین داد ولی چون جلوی شوهرت ب قول خودت ضایعت کرده باید میگفتی ک من تورو نمیخورم بِیبی😏

اگه توهین میکنی و جوابتو نمیدم،فکر نکن نمیتونم، شخصیتم اجازه نمیده با آدمای بی ارزش دهن به دهن بشم....
مشخصه دوستت خیلی بی شخصیت و بی حیاس که جلوی شوهرت و شوهر خودش همچین حرفی زده  حتی گفتنش توی خل ...

ن این دوستم شوهرش نبود . قراربود من وان یکی دوستم وشوهرامون بریم بیرون اینم خودشو قاطی کرد. اعصابم هنوز خورده

الهم صل علی محمد وال محمد
ن این دوستم شوهرش نبود . قراربود من وان یکی دوستم وشوهرامون بریم بیرون اینم خودشو قاطی کرد. اعصابم ه ...

خب ب هرحال شخصیت نداشته ک جلوی دوتا مرد غریبه همچین حرفی زده چ بی ادبه

فکر کنم چون شوهرش نبود اینقدر راحت بوده

2706