2733
2739
عنوان

اگر کسی تمایل داره کتابی که خونده رو بده شخص دیگه ای هم بخونه

| مشاهده متن کامل بحث + 120 بازدید | 24 پست
بچه ها کی کتاب یادت باشد شهید.. نمیدونم چی رو خونده؟

من نخوندم

به یک نفر گفتند: چرا شما دیوانه‌ اید؟   گفت: ما دیوانه نیستیم فقط تعدادمون کمه ؛ اگر زیادتر بودیم ، آنوقت شماها دیوانه بودید ...
 چه ضمانتی هست که برگردونن؟ هزینه پستش چی؟

قرار به برگشت نیست

این کتاب میچرخه بین کسایی که علاقه به مطالعه دارند

مثلا این کتاب رو من میدم به شما و شما بعد از مطالعه میدید شخص دیگه ای که در اطرافتون هست

به یک نفر گفتند: چرا شما دیوانه‌ اید؟   گفت: ما دیوانه نیستیم فقط تعدادمون کمه ؛ اگر زیادتر بودیم ، آنوقت شماها دیوانه بودید ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قرار به برگشت نیست این کتاب میچرخه بین کسایی که علاقه به مطالعه دارند مثلا این کتاب رو من میدم به ...

آهان پس در حقیقت اون کتاب رو اهدا میکنیم

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌
قرار به برگشت نیست این کتاب میچرخه بین کسایی که علاقه به مطالعه دارند مثلا این کتاب رو من میدم به ...

من معمولا کتابایی که میخونم رو از کتابخونه میگیرم کتاب خیلی زیاااد خوندم‌ولی کتاب زیادی ندارم دیوان فروغ فرخ زاد و حافظ و چند تا رمان و روانشناسی دارم 

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
2728
آهان پس در حقیقت اون کتاب رو اهدا میکنیم

بله درسته

انگار که کسی مایل به اینکار نیست متاسفانه. 

انشالله یکروز این فرهنگ جا بیوفته

من معمولا کتابایی که میخونم رو از کتابخونه میگیرم کتاب خیلی زیاااد خوندم‌ولی کتاب زیادی ندارم دیوان ...

خیلی عالیه 

بله درسته انگار که کسی مایل به اینکار نیست متاسفانه.  انشالله یکروز این فرهنگ جا بیوفته

آره حق با شماست، کار فرهنگی و بسیار خداپسندانه ای هست، غیر از اینجا، کانال یا گروه خاصی برای این کار نمیشناسید؟

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌
آره حق با شماست، کار فرهنگی و بسیار خداپسندانه ای هست، غیر از اینجا، کانال یا گروه خاصی برای این کار ...

خیر متاسفانه نمیشناسم

اگر پیدا کردید لطفا به من هم خبر بدید

2738