2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی عجیبه روانشناس هستی؟؟؟؟

نه این اطلاعاتو جمع کردم، اغلب از کاربران همینجا

کتابای دی انجلیس رو خوندم، بسیار اموزندس

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
نه این اطلاعاتو جمع کردم، اغلب از کاربران همینجا کتابای دی انجلیس رو خوندم، بسیار اموزندس

مشخصه که فرق داری

فکر کنم ادم میتونه رو شما حساب کنه و ازتون راهنمایی بخواد

لینک های که گذاشتید .فوق العاده بود.خیلی تشکر میکنم

2728
نه این اطلاعاتو جمع کردم، اغلب از کاربران همینجا کتابای دی انجلیس رو خوندم، بسیار اموزندس

میشه خواهش کنم ازتون این اطلاعاتو و همه لینک هارو به جا تاپیک بزنی و اینطوری دسترسی راحتتر

ممنون از لطفتون

پخش شده همه جا اصلا استرس دارم😅

یه کاربر خیلی موفق گفته: بيشترين كتابي كه به من كمك كرد ((ماندن در وضعبت اخر ))هست 

البته قبلش بايد كتاب((وضعيت اخر ))روبخوني

با اين كتاب شروع كردم به ((رديابي))احساساتم 

هرشب تمام روز رو مرور ميكنم كه امروز چه احساساتي داشتم 

خشم،غم ،تحقير و ...

تو چه موقعيتي اون احساس رو پيدا كردم

كي بهم چي گفت كه اون احساس رو پيدا كردم و من در مقابل جي جواب دادم واكثرا هم ميبينم جوابي كه باب ميلم بوده ندادم 

يكبار ديگه اون صحنه رو تو ذهنم بازسازي ميكنم و اين بار جواب رو تو ذهنم جوري كه خودم ميخوام و دوس دارم با لحني كه دوس دارم به طرفم ميدم. اين كار كم كم باعث ميشه تو موقعيت هاي واقعي هم جواب درست و واكنش درست به ذهنت بياد ،اينارو نوشتم كه بگم از اين كتاب ياد گرفتم 

حتما ويس هاي شخصيت دكتر هلاكويي رو گوش كن كه متوجه بشي چ نوع شخصيتي  داري 

من كاملا ابعاد شخصيتم رو با ويس هاي ايشون پيدا كردم 

كتاب ((شفاي كودك درون)) رو كه ارتميس جان معرفي كرده بود واقعاااا برام يه معجزه بود فهميدم چيا كودك درونم رو خوشحال ميكنه و شروع كردم به خوشحال كردن كودك درونم 

خيلي وقته بالغم فعالتر شده حس ميكنم قبلا هيج بالغي نداشتم 

كتاب ((از حال بد به حال خوب ))هم كتاب خوبيه 

وبرا نظمو برنامه ريزي زندگيم هم كتاب ((اثر مركب ))خيلي كمكم كرد 

از همه ي اين كتابا مهمتر ،داشتن يه دفتر هست كه هر شب خودتو محاسبه و مراقبه كني همون چيزايي كه حس هاي بد رو تو شما ايجاد كرده پيداكني و بنويسي 

چيزاي خوبي كه يادگرفتي و شنيدي رو بنويسي و مداااام با خودت تكرارشون كني

من يه دفتر قديمي از عزيزي هديه گرفتم كه خيلي دوسش داشتم ،ده سال بود توش چيزي ننوشته بودم و برام خيلي ارزشمند بود ولي اختصاصش دادم به خودشناسي .چون بنظرم ارزشمند ترين كار زندگيم همين بود

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
میشه خواهش کنم ازتون این اطلاعاتو و همه لینک هارو به جا تاپیک بزنی و اینطوری دسترسی راحتتر ممنون از ...

این تاپیکو از اول بخونید هم فکرکنم مفیدباشه.

خواهش میکنم

بله احتمال داد..گفتم ببینم متخصصای سایت چی میگن😉

کتاب زنان زیرک .  و همچنین کتاب مثل یک مرد فکر کن مثل یک زن عمل کن رو بخونید 

2740