2733
2734
من خیلی این عکسارو دوست داشتم.شاید  ۱۵ ۲۰ سال پیش  بود که مجله میخریدم.صفحه آخرش از این عک ...

دقيقا...پس تو منى😬😬😬

منم همينطور بودم١٢-١٣سال پيش.خيلى پيدا ميكردم ازينا تو مجله ها..و بلاخره ياد گرفتم ببينم..آخرش رفتم يه كتابچه خريدم كلا ازين عكسا داشت و خيلى لذت ميبردم 

شاد بودن یک انتخاب است؛ نه صرفاً یک احساس!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب همینی که خودت گذاشتی دیگه.منم از همینا میزارم

آخه اونروز يكى از بچه ها اون استيكر ياهومسنجر بود كه آدمكه يه ورى رو زمين افتاده بود ميخنديد ..اون و گذاشته بود..من كه اينو ندارم

2731
نه اینستادارم نه تل حالاهروقت وقت کردی توخصوصی برابفرست میتونی؟؟؟

نه اينجا اصلا نميشه..چون بايد آنلاين با طرف مقابل چت كنم و عكس فالشو تيكه تيكه بذارم..و اينجا من خيلى اذيت ميشم

میدونم گلم ...چشمام ضعیفه اصلا نمیتونم نگاه کنم .پیشنهاد میکنم شما هم زیاد زل نزنید ضرر داره 

من اصلا تو گوشى نگاه نميكنم گلم..كتاب عكساشو دارم باز اونجا كمتر به چشم آسيب ميزنه..واقعيتش الان خيلى وقت بود كه نگاه نكرده بودم..تصادفى اين عكسو ديدم گفتم اينجا بذارم 

وای خدای من اره عیسی مسیح بود چقدر قشنگ و جالب بود مرسی

آره گلم خيلى جالبه..عكساى ديگه هم پيدا كن اگه كاغذى پيدا كنى بهتره تا توى گوشى...ولى اگه كاغذى پيدا نكردى همينجورى تو نت سرچ كن مياره..يه سريهاش واقعا قشنگه

2740
اسم پیجت چیه عزیز

بچه ها این عکس پیج فاله.هرکی فال میخواد اینجا دایرکت پیام بده👇🏻

در اولین فرصت که تونستم میگیرم

2706