2733
2734
عنوان

تک فرزندی

| مشاهده متن کامل بحث + 386 بازدید | 34 پست

من همسرم تک فرزنده ولی میگه تک فرزندی خوب نیست فعلا بچه ندارم ولی تصمیم به بچه دار شدن بگیرم دوست ندارم بچه ام تک فرزند باشه

بجای اینکه کفشتو با لباست ست کنی حرفتو با عملت ست کن☺
منم میگفتم دوتا اما از وقتی بچه دار شدم هرچی بزرگ تر میشه میبینم من ادمش نیستم که یکی دیگه بیارم&nbs ...

دقیق منم مثله توام همه شرایطم.واقعا بچه داری سخته

مهربان، مادر من/ ای من از مهر تو در جامه گرم/ ای من از لطف تو در بستر ناز/ هرگز از خویش مرا دور مساز❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیق منم مثله توام همه شرایطم.واقعا بچه داری سخته

خب نیار چون میشی یه مادر عصبی و افسرده

جاش جبران کن اسیب هاشو فرض کن خدا دیگه نمیخواد بده و درمان نداره تا پشیمون نشی و حسرت الکی بخوری

ادم وقت برای خودشم‌میخواد دیگه

واسه یه آدمایی وقت میذاریم که پدر و مادرشون هم واسه تربیتشون وقت نذاشتن...
2731

دوستان من یک فرزند دارم و دوست داشتم فقط یکی بچه داشته باشم اما همه بهم گفتند بچه نباید تک بمونه دست پا چلفتی و لوس میشه بعدش به سرم زد یه پسرم بیارم خیلی تحقیق کردم دیدم که این روش های ازمایشگاهی ای وی اف ivf و پی جی دی که باهاش انتخاب جنسیت میکنن سرطان زاست و ممکنخ برای بچه مضر باشه بعد تصمیم گرفتم از روش های طبیعی برای انتخاب جنسیت استفاده کنم  فعلا تو جستجوهام دکتر طاهره مختاریان رو به عنوان بهترین دکتر برای پسر دار شدن پیدا کردم .حالا موندم که آیا بچه دوم رو بیارم یا نه .