2733
2739
عنوان

دلم براش تنگ شده😔

| مشاهده متن کامل بحث + 655 بازدید | 38 پست
بهش پیام بدم خودم فردا؟یا صبر کنم

من که میگم بده

97برگردغلط کردیم😢این 98خیلی وحشیه😭    واسه لایک کردنات مرسی🙏واسه همه تاپیکات مرسی😀واسه همه تلافی کردنات مرسی😆پریو ببین جون بابا😍😅اهنگو پلی کن بابا😎همه میگن پری بلند شو اسی بغل کن دادا😂✌اسیمون جنتلمنه جنتلمنه😌اوشونم عشق منه عشق منه😃سلطانه سلطانه شاخ کل ایرانه😂عکساش همه هشتک لایو خوانواده پری جونه😂سلامتی پرپریا😉همه بچه مشتیا 😍هفتادیا شصتیا😆هشتادیانودیا😂همه مینی پریا😂❤😐😂 شنوندگان عزیزمتخصص ضد افسردگی هستم مشکلی داشتید بیایید پیوی😂😂واسه همه پیگیریاتونم مرسی✌😃😃

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

فردا بهش پیام بوم بنظرت یا بزارم این دوهفته تموم شه

نه بزار دو هفته تموم بشه عزیزم چون قرار گذاشتید 

بزار دلش برات تنگ بشه و خودش پا پیش بزاره 

اما اگه اون جلو اومد جوابشو بده 

بعد که اشتی شدید دلخوریتو بهش نشون بده 

2731
نه بزار دو هفته تموم بشه عزیزم چون قرار گذاشتید  بزار دلش برات تنگ بشه و خودش پا پیش بزاره&nbs ...

اخه چون دوشنبه اون اومد جلو ممکنه دیگه نیاد ینی باز پیام ندم تا دوهفته تموم شه؟

اخه چون دوشنبه اون اومد جلو ممکنه دیگه نیاد ینی باز پیام ندم تا دوهفته تموم شه؟

اهان به اون خاطر میگی 

نمیدونم اخه من تو ریز به ریز اتفاقای بینتون نیستم میخوای توهم حالشو بپرس ولی خیلی خودتو مشتاق و دلتنگ نشون نده 

اخه خودش گف ی مدت دورباشیم بعد تصمیم بگیریم قرارمون دوهفته بود از جمعه هفته پیش تا 17 ام  ولی ...

اگر واقعا دوست داشته باشه که حسش از بین نرفته و دوست داره

اما یه تجربه

بزار خودش برگرده، اصلا دور و برش نرو، پسرا گاهی میخان تنها باشن وخوب فکر کنن مثل پا زما عجول و احساسی نیستن

در ضمن اگر تو بردی و بخای توجیعش کنی که اشتباه فکر میکنه مطمئن باش باور نمیکنه و اگر هم برگرده باز ممکنه بره پس بزار هروقت خودش دلتنگ شد و دلش خواست برگرده

سخته اما هیچ کس بدون معشوقش نمرده، البته شاید روح و دلش زخم خورده باقی بمونه اما زندگیش میتونه ادامه داشته باشه

زادگاه شعرهای من ♡قلب♡ من است...
2738
اخه خودش باز پیام داد

میگی پیام داده حالم رو سرد پرسید و ادامه نداده

پس فعلا پیش قدم نشو چون این آشتی حساب نمیشه

بزار خودش برگرده، غرورت رو حفظ کن اون بیشتر لذت میبره 

بالاخره منم یه روزی این مسائل برام پیش اومده و میدونم پسام دادنت کار درستی نیست و میدونم که دلت میخاد بقیه بهت بگن پیام بده تا خیالت راحت باشه از اینکه کار درستی میکنی

اما من رک میگم برگشتنت کاررو خراب میکنه حتی اگر اولش اینجوری نشون نره

درضمن اون به شما تهمت زده و شما توضیح دادید و باور نکرده پس اون باید برگرده و عذرخواهی کنه

زادگاه شعرهای من ♡قلب♡ من است...