2737
2734
عنوان

بنظرتون حرف درستی زدم بهشون😕

| مشاهده متن کامل بحث + 225 بازدید | 18 پست
والا ما که میبینیم همه تو این سن ازدواج میکنن با کم کم ۱۲ سال اختلاف سنی یه بار هم تاپیک زدم گفتم با ...

میدونم ولی چرا باید حرفت درست باشه شاید بعضی ها بزرگ تر از رفتارشون باشن و قانع باشن!!

اختلاف سنی اصلن مهم نیست اگه همو دوست داشته باشن!!

بنظرم کار درستی در رابطه با تایپک نکردی چون من خودم تویه سن کم ازدواج کردم و اینکه خیلیا که این تایپک شمارو خوندن خب که چی مثلا کسی که تواین سن ازدواج کرده حتما خوشبخته و دوست نداره کسی بگه اشتباه کرده!!مثل این میمونه که به یکی که سنش بالاست و ازدواج کرده بگی تو ترشیده ای چرا از دواج کردی؟

یکم فکر کنیم 

راجب دهه هشتادیا نمیدونم ولی من دهه هفتادم و شوهرم دهه شصت و اصلن حتی تو این ۴ سال زندگی باهم مشکل نداشتیم .خیلی از افراد شبیه شما دیدم تویه نی نی سایت که این تفکر رو دارن:/

و اینکه حتی یه نفر به من گیر داد توحق مادهه شصتی هارو خوردی 😯گفتم میخوای طلاق بگیرم که حقتو بدم:/

#سکوت من#خودش‌یه‌دنیا‌حرفه...خدایا اول سلامتی پسرمو بهش ببخش☝بعد اون چیزی که بهت قول دادمو ازم بگیر😔
میدونم ولی چرا باید حرفت درست باشه شاید بعضی ها بزرگ تر از رفتارشون باشن و قانع باشن!! اختلاف سنی ا ...

من پسرم و مسلما کسی حق من رو نمیتونه بخوره از این بابت شما زدین ۱۸ سال اون وقت چهار سال قبل ازدواج کردین؟؟؟ !!!! بله شما درست میگین خیلیم خوبه من جای شما بودم ۱۲ سالکی ازدواج میکردم!!!! انشالا زندکیتون همین طور پایدار باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من پسرم و مسلما کسی حق من رو نمیتونه بخوره از این بابت شما زدین ۱۸ سال اون وقت چهار سال قبل ازدواج ک ...

خوبه جای من نیستید چون‌مطمنا من باید جای شما میبودم و اینو اصلا نمیخوام خداروشکر 

ریپلای نکنین 

#سکوت من#خودش‌یه‌دنیا‌حرفه...خدایا اول سلامتی پسرمو بهش ببخش☝بعد اون چیزی که بهت قول دادمو ازم بگیر😔
خوبه جای من نیستید چون‌مطمنا من باید جای شما میبودم و اینو اصلا نمیخوام خداروشکر  ریپلای نکنین ...

واقعا خداروشکر جای شما نیستم. چشم من همون اول میدونستم شخصی که تو چهار ده سال ازدواج مرده صدسال سیاه ریپلی نمیکردم . بازم معذرت دیگه ریپلی شد 

2731