2733
2734
عنوان

روزه باطله؟؟؟،واجبه

| مشاهده متن کامل بحث + 562 بازدید | 56 پست
بله اونم شرایطی داره که برای نماز خونده نه روزه گرفتن 

فرقی نداره. غسل به گردنت باشه و وقت تنگ باشه باید تیمم بدل از غسل کرد

میشه برای براورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستین؟...ممنونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چه فرقی داره اگه تا اذان نتونی غسل کنی و زمان نباشه میتونی تیمم کنی! درساتو خوب نخوندیا     ...

ببین من درس هام رو  خوب پاس کردم چرا برای سحری خوردن وقت داره اما برای غسل وقت نداره😂 عجب جوابی دادم کیف کردم ....

ببین من درس ها خوب پاس کردم چرا برای سحری خوردن وقت داره اما برای غسل وقت نداره😂 عجب جوابی دادم کیف ...

شاید غسل کردنش یه ربع طول میکشه سحری خوردنش ۱۰ دقیقه  

ولی کلا یه جور کلاه شرعی هست که غسل رو نگه داری نزدیک اذان که وقت نیست.روزه مشکلی نداره در این صورت ولی کار درستی نیست

2738

تو خواب اگه قبل اذان باشه و بیدار بشه ببینه اذان نشده اولویت با غسل هست و غسل نکنه روزه اش قبول نیست ولی اگه بعد اذان بفهمه موردی نداره و بعدش باید غسل کنه

دست من و تو نیست اگر عاشقش شدیم.......خیلی حسین زحمت ما را کشیده است.......السَّلامُ عَلیکَ یااَباعَبْدِالله...

باقی ماندن بر جنابت باعث بطلان روزه است.

اگر وقت تنگ هست باید تیمم بدل از غسل کنند.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....