2733
2734
عنوان

چند جای دست و پام سوخته چیکار کنم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 751 بازدید | 23 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عسل اصل داری اونو بزن 

نداری اگر تازس سوختگیت پماد زرد فلامکسین

وقتی نظراتمون باهم فرق داره  احتیاجی هست به اینکه ریپلای کنیم و مخالفت کنیم(ادم عاقل اینکارو نمیکنه)  ؟؟؟؟ وزن حاضر 61  وزن هدف  54.تیکر وزنمه 

اگه تاول زد هیچی روش نزن باید هوا بهش بخوره من دستم با روغن سوختت بود دکتر گبت پماد بدم بازم فایده نداره بذار تو جریان هوا باشه کم کم که زخمش داره خوب میشه کرم سیکالفات اَوِن بزن

من در جستجوی تکه ای از آسمـــــان پهناور هستم که از انبوه اندیشه های پست تهی باشد.🦋✨
2728

من بالای ناحیه تناسلی سوخته بود  بخاطر آب جوش  با روغن زیتون و عسل اصل که دکتر خیراندیش گفتع  5 روزه درمان کردم

وقتی نظراتمون باهم فرق داره  احتیاجی هست به اینکه ریپلای کنیم و مخالفت کنیم(ادم عاقل اینکارو نمیکنه)  ؟؟؟؟ وزن حاضر 61  وزن هدف  54.تیکر وزنمه 

واسه سوختگی شدید نمیدونم ولی من جای زخم و سوختگیه سطحی کرم بازسازی کننده میموزای سی گل زدم رد زخم و سوختگی نموند .

دلم واسه مادرشوهر جونم تنگ شده 😭😭😭😭                                                          الکی مثلا مادر شوهر منم زن خوبیه 😉😉😉😃😃😃😃     لامصب خودش ب تنهایی ده تا  ترامپ و کیم جونگ اون و روحانیه  😐😐😐😐😐😐😧😧😧😧😧
2740
کرم زینک اکساید روغن ارده کرم سوختگی لیراک ویتامین ای زدم فردا گفتم الورا بزنم

سلام عزیزم 

ببخشید خواستم بدونم رد سوختگی هاتون رف؟

منم دیشب رو گردنمو اینا ریخته خیلی تاول زده

همسرم صدام میزنه:گل بانو👉این امضای قبلیم بود....همسرم صدام میزد گل بانو‌ ولی از مامانم یاد گرفته بود.مامانم همیشه صدام میزدن گل بانو....وقتی مامانم یکدفعه ای تنهام گذاشت و آسمونی شد به شوهرم گفتم دیگه صدام نزن گل بانو....مامانم گل بانوشو با خودش برد زیر خاک😔