2733
2734

ایییییی اون همه چاله چوله روش عوووووق 😷😷😷😷😷 

شکل دماغ جهانگیری معاون روحانیه 😐😐😐😐😐

دلم واسه مادرشوهر جونم تنگ شده 😭😭😭😭                                                          الکی مثلا مادر شوهر منم زن خوبیه 😉😉😉😃😃😃😃     لامصب خودش ب تنهایی ده تا  ترامپ و کیم جونگ اون و روحانیه  😐😐😐😐😐😐😧😧😧😧😧

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با مسخره کردن ظاهر ادما خوشگلی تون ثابت نمیشه ها😕

الان من گفتم من خوشگلم این زشته ؟بعدم کسی ک این عکسو گرفته توقع نداشته مردم بیان بگن واااااوووو جووون خدایا این چقدر خوشگله قطعا خودش میدونسته همه میخندن و مسخرش میکنن 😐😐😐😐 اینهمه آدم نظر دادن صاف اومدی سراغ من ؟ نمیدونم داستان چیه این یکی دو روزه اینجا اینقد ب کامنت من گیر میدن ولی بهر حال مهم نیست من نظرمو گفتم هرکی هرچی دوسداره بگه 😒😞

دلم واسه مادرشوهر جونم تنگ شده 😭😭😭😭                                                          الکی مثلا مادر شوهر منم زن خوبیه 😉😉😉😃😃😃😃     لامصب خودش ب تنهایی ده تا  ترامپ و کیم جونگ اون و روحانیه  😐😐😐😐😐😐😧😧😧😧😧
الان من گفتم من خوشگلم این زشته ؟بعدم کسی ک این عکسو گرفته توقع نداشته مردم بیان بگن واااااوووو جووو ...

اونی که عکس رو گذاشته خیلی بامزس

خلقت خدا مگه خنده داره

به تو گیر ندادم که به در گفتم دیوار ها بشنون😆

2731
اونی که عکس رو گذاشته خیلی بامزس خلقت خدا مگه خنده داره به تو گیر ندادم که به در گفتم دیوار ها بشن ...