2733
2739
عنوان

چي ميشه😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 534 بازدید | 73 پست
واریکوسل هم داره شدیده اما گفتن اگه عمل کنه احتمال داره دیگه بارورنشه

اخه اينچه حرفيه خيييييليا بعداز عمل نتيجه گرفتن اگر تهراني خواهش ميكنم حتما پيش دكتر فرشاد نامداري بريد حتما. ضرر نميكنيد

خداياشكرت....❤️ 
اي جوووون دلم خودتو براي ماه اينده اماده كن و جاي ني ني رو براش گرم و نرم فراهم كن😍😍😍😍😍😍😍

شما آی وی اف نکردین؟؟؟مرسی واسه دلگرمیت💖💐💐😘😘

دوست نی نی سایتی من لطفا دل کسی و نشکن🙏❤                 عشقم همسرم👇                                                                  دکترای روانشناسی هستن سوالی داشتی بگو ازش واست بپرسم  کاربری خواهرم دیگه دست منه اگه سوال حقوقی داشتین بگین ازشون بپرسم درخواست دوستیم ندین ممنون🌹🌹                

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما آی وی اف نکردین؟؟؟مرسی واسه دلگرمیت💖💐💐😘😘

نه عزيزم ما ميخواستيم بريم براي اي وي اف كه متوجه مشكل همسرم شديم ٢٠ روز پيش عمل كرده فعلا ببينيم چي ميشه

خداياشكرت....❤️ 

خدا گفته هیچ بنده ای حق نا امید شدن از منو نداره .الهی ب حق این شبا همه منتظران دامنشون سبز بشه مخصوصا نی نی سایتی ها .ب امام زمان ب امام م علی و پهلوی شکسته حضرت زهرا قسم بده انشالله حاجت روا بشی .منم براتون و همه نی نی سایتیا صلوات میفرستم

2728
اخه اينچه حرفيه خيييييليا بعداز عمل نتيجه گرفتن اگر تهراني خواهش ميكنم حتما پيش دكتر فرشاد نامداري ب ...

کرمانشاه هستم...خیلی دکتر رفته همسرم اگه این سری انتقال نگرفت باید یه فکر دیگه کنیم

دوست نی نی سایتی من لطفا دل کسی و نشکن🙏❤                 عشقم همسرم👇                                                                  دکترای روانشناسی هستن سوالی داشتی بگو ازش واست بپرسم  کاربری خواهرم دیگه دست منه اگه سوال حقوقی داشتین بگین ازشون بپرسم درخواست دوستیم ندین ممنون🌹🌹                
نه عزيزم ما ميخواستيم بريم براي اي وي اف كه متوجه مشكل همسرم شديم ٢٠ روز پيش عمل كرده فعلا ببينيم چي ...

پس انشالله دیگه به زودی مادر میشی😘😘

2738

دلم روشنه سال دیگه اینموقع بچه بغلی  

ولی قول بده طفل معصومو ورنداری ببری تو شلوغی اذیت بشه بشین تو خونه قران ب سر بگیر ک دردونه ت اروم بخوابه مامان مهربون  

از رحمت خدا ناامید نشو دوست خوبم

فكراي مثبت بكن دوستم حتما ميگيره نگران نباش

ایشالله هرکی منتظره حاجت داره خدابحق این شب عزیز حاجت روا و منتظرارو راه بندازه...الهی آاااامین💖

ببخشيد اينقدر سوال ميپرسم عزيزدلم.  ازمايش بعداز عملش خوب بود؟ به چه روشي عمل شد؟ و گريد چند ب ...

سلام نه گلم راحت باش.یکبارخوب شددرحدنرمال ولی بازکمه حتی بعدعمل از6درصدرسیده35درصدنرمالی ولی کافی نیست حتی باای یوای