2733
2734
عنوان

داستان زندگی من.لیموناد جان(نداخانوم)

| مشاهده متن کامل بحث + 32002 بازدید | 283 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

بقیه اش و کجا تایپ میکنه کسی میدونه ؟ لطفا ادرس بدید

خـبـر آمـد خبـری نیـست…هنـوز از غـم دوری دلـدار بـسـوز…بـایـد ایـن جـمعه بیایـد، بایـد!مـن دگـر خسـته شـدم از شـایـداللهُـــمَّ عَجِّــــــلْ لِوَلِیِّکَــــــ الْفَــــــــرَج
بقیه اش و کجا تایپ میکنه کسی میدونه ؟ لطفا ادرس بدید

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2807989/داستان-زندگی-من-لیموناد-یا-ندا

که دنیا به خسران عقبی نیرزد به دوری زاولاد زهرا نیرزد واین زندگانی فانی جوانی خوشیهای امروزو اینجا ، به افسوس بسیار فردا نیرزد
چرا تحمل کردی نمیدونم

من فکر میکنم با وجود تمام این خساست ها و بچه بازیهای حمید، لیموناد عاشق حمیده.مسلما خصلتهای خوبی هم توش دیده که تونسته تحمل کنه.

ما اینجا فقط بدی هاش رو‌خوندیم به همین دلیله که از حمید و خانواده اش متنفر شدیم

که دنیا به خسران عقبی نیرزد به دوری زاولاد زهرا نیرزد واین زندگانی فانی جوانی خوشیهای امروزو اینجا ، به افسوس بسیار فردا نیرزد
چ عشقی درک نمیکنم فقط از ترس حرف مردمه

من بعید می دونم فقط و فقط به خاطر ترس از حرف مردم زندگی کرده باشه. 

این طوری که ندا تعریف کرده حمید از نظر  قربون صدقه رفتن کم نمیذاشته، ما خانومها هم که با این حرفها زود خام میشیم و اگر احساس کنیم واقعا کسی دوستمون داره خیلی چیزا رو نادیده میگیریم. 

همینجا مگه ندیدیم خانومایی که با وجود خیانت دیدن بازم میمونن سر زندگی، دیگه خساست که بدتر از خیانت نیست

البته کاش بی ادبی های مادر شوهرم به همین جا ختم میشد شبش  غوغایی به پا کرد  بدتر از هر بار ...

لیموناد داستان بعد ازدواجتونم میذاری؟

دوستای نی‌نی‌سایتیِ عزیزم،دارم همه چیزو از اوّل شروع میکنم (اینبار تنهایی💪)،برام دعا کنیدموفق بشم،مرسی از همتون،مرسی از دعاهای قشنگتون،دوسِتون دارم❤💋