2733
2734
عنوان

یعنی چی که میگید عمه و خاله و... هم سهم داره از بچه

| مشاهده متن کامل بحث + 288 بازدید | 40 پست
بعضی همه ها تو ابراز محبت شورش رو در میارن به بچه میگن باید منو از مامانت بیشتر دوست داشته باشی😐😐. ...

آره مال مندقیقاهمینن چون بچه م منوبیشنردوس داره بهشون محل نمیده دیونه میشن

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
برای دخالت وتصمیم گیری نه سهمی نداره اما برا ابراز محبت ودوسداشتن البته که داره ،یعنی شما دختر همسای ...

در مورد محبت اصلا کلمه ی حق و حقوق بی معنیه.بچه برادرم عضوی از خانواده ی منه.دلبسته ش هستم.ولی پدر و مادرش حدود رابطه رو تعیین میکنن.من حقی برای خودم قائل نیستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین اگه صلاح نمیدونی اجازه نده.اصلا تعارف نکن.باید هرکسی حد خودشو بدونه.

اره ایندفعه دیگ نمیذارم اخه  دخترم تازه یادگرفته جای خصوصی شوبه کسی نشون نده میترسم دوهواشه

ای دادبراسیری کزیادرفته باشدصیادرفته باشددردام مانده باشد

حالا اولشه نوزاد یه ماهشه عمه بنده خدا ذوق داشته یه عکس گزاشته پروفایلش ببین چقد شلوغش کرده چه عروسایی پیدا میشن

البته با شما موافقم استارتر که غیر از پدرمادر اونم زیر سن قانونی کسی مسئولیت و حقی نداره ولی این دوستمون زیادی حساسه

جز راست نباید گفت ،هر راست نشاید گفت...شکوفه۱ بودم قبلا ولی دوس ندارم شکوفه۳ بشم
2728
در اصل اكثر عمه ها و عموها و خاله و دايي يعد از يه دوره اي كلا نسبت به بچه خواهر و برادرشون بي تفاوت ...

آره متاسفانه.حتی گاهی با محبت حساب نشده تربیتشو خراب میکنن.یا فکر میکنن رابطشون با بچه ربطی به والدینش نداره.در حالی که اشتباهه

در مورد محبت اصلا کلمه ی حق و حقوق بی معنیه.بچه برادرم عضوی از خانواده ی منه.دلبسته ش هستم.ولی پدر و ...

یعنی شما اگه داداش وزنداداشت بیان بگن دیگه از این لحظه به بعد شما حق نداری بچه ما رو دوس داشته باشی ،شما فقط به احترام اینکه پدرومادرش این قانون رو براش گذاشتن دیگه دست از دوس داشتنش بر میداری 

حالا اولشه نوزاد یه ماهشه عمه بنده خدا ذوق داشته یه عکس گزاشته پروفایلش ببین چقد شلوغش کرده چه عروسا ...

در مورد عکس پروفایل عمه حتما منظور بدی نداشته ولی خدایی اینکه عکس بچه هارو انقد تو فضای مجازی میزارن هم خوشایند نیست.من به شخصه ترجیح میدم کسی بخواد عکس خودم همسرم یا بچمو بزاره قبلش اجازه بگیره.شاید مثلا لباسمو دوست نداشته باشم تو اون عکس.میدونی یکم شور این جریان دراومده

2738
یعنی شما اگه داداش وزنداداشت بیان بگن دیگه از این لحظه به بعد شما حق نداری بچه ما رو دوس داشته باشی ...

ببین عزیزم دوست داشتن یا نداشتن که دست خود آدم نیست.ولی اونم باید عاقلانه باشه دیگه.اگه بگن نمیتونی ببینیش مجبورم بپذیرم.چاره چیه؟بجنگم باهاشون؟یا بگم حقمو بیارید ببینم؟

ببین عزیزم دوست داشتن یا نداشتن که دست خود آدم نیست.ولی اونم باید عاقلانه باشه دیگه.اگه بگن نمیتونی ...

اینکه یه عمه عکس برادر زادشو بزاره پروفایل کار غیر عاقلانه ای نیست،،،مثلا واقعا مشکلش چیه،تو تربیت بچه تاثیر داره ،رواحساساتش واقعا چه تاثیری روش داره

اینکه یه عمه عکس برادر زادشو بزاره پروفایل کار غیر عاقلانه ای نیست،،،مثلا واقعا مشکلش چیه،تو تربیت ب ...

نظر من اینه که یه عمه ی عاقل قبلش یه اجازه میگیره.عکس پروفایل یعنی عمومی کردن یه عکس شخصی.اینکار شبیه دهن کجی به مادر بچه ست انگار میگه به تو ربطی نداره عکس بچه ی برادرمو میزارم.هرچند که بعید میدونم اون عمه همچین نیتی داشته باشه.ولی هرکاری از راهش انجام بشه بهتره