2733
2739
عنوان

سفت شدن سينه

| مشاهده متن کامل بحث + 352 بازدید | 24 پست
عزيزم اگر شل شدگي زياد باشه درست نميشه با كرم و ورزش چندكيلو كم كردي؟ حالا چرا گريه؟😶 هركس يه بدن ...

اخه ازدواج نكردم هنوز خيليي ميترسم از واكنش همسر ايندم. حدودا ١-٢ سايز كوچيكتر شدن بعد لاغريم😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها من قبل شیردهی وحاملی س ی ن ه هام نسبت ب الان ک دوتا بچه شیر دادم بزرگتر بود😨الان ریز شده اگه بچمو از شیر بگیرم درست میشه؟یا همیجور گوگولی 😂😂😂

یه روز اینجا مینویسم ک بالاخره لکنت زبان پسرم خوب خوب شده 💜.....خدای مهربونم شکرت که بعد سه سال لکنت پسرم خوب شد🥰
2731
اخه ازدواج نكردم هنوز خيليي ميترسم از واكنش همسر ايندم. حدودا ١-٢ سايز كوچيكتر شدن بعد لاغريم😭

براي مردها مهمه ولي مسيله حياتي نيست اصلا

من سي سالمه و متاهلم و تجربه دارم

اصلا نگران مسايل زناشويي نباش كيفيت رابطه مهمه تو ازدواج عزيزم

نه بالا پايين شدن سايز سينه

ن دیگه اونجوری گوگولی،میمونه 

حیف شد.😭😭همیشه لاغر بودم ولی م م ه ها با ابهت بودن.بچه چ میکنه.......

یه روز اینجا مینویسم ک بالاخره لکنت زبان پسرم خوب خوب شده 💜.....خدای مهربونم شکرت که بعد سه سال لکنت پسرم خوب شد🥰
ن دیگه اونجوری گوگولی،میمونه 

اخه از شانس بدم کوچیک وبزرگم شدن.پسرم یکیش رو از اول نخورد و کوچیک شد.اونیکه میخوره بزرگتره.درست میشه ینی؟

2740
وای چرا اینجوری کردی دیر درس میشه 

ای وای.دست من نبود بچم نخورد ب مرور کوچیک شد.