2737
2739

منم میخوام انجام بدم تو رو خدا راهنمایی کنید.نوکشم که بر اثر شیردهی یخورده بزرگ شده کوچیکتر میشه؟ هزینش چقدره الان؟

انا جدی الحسین،،ذبحوا عطشانا....همانا جدم حسین را با لب تشنه ذبح کردید.....لبیک یا صاحب الزمان،لبیک  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تهران هستی؟ دکترت اسمش چی بود؟ بعد اگه بخوام مجدد باردار شم برای شیر دهی مشکلی نداره؟ شنیدم دردش هم ...

من کرج پیش دکتر مصطفی منظوری رفته بودم جراح خیلی حادقیه البته الان شاید پیر تر شده باشه مال منم کرد و خوشگل شد ،اما زیر سینه جای بخیه میمونه ،من گندمی ام اما دوستم هم که سفیده جای بخیه اش مونده وقتی دراز میکشی کاملا دیده میشه منظورم تو اتاق خوابه

2728

ماریجوانا من این مسئله خیلی ذهن منو مشغول کرده...‌

ولی خب اگه برای شیردهی مشکلی نباشه

طبیعتا برا رابطه هم نیست دیگه🙄

خلاصه که یا لیفت یا پروتز برای من لازمه

ولی خدا کنه هم ظاهرش قشنگ بشه

هم همسرم دوست داشته باشه

من اون موقع دو میلیون دادم سال 86

آره کوچیکتر میکنن نوک سینه رو، ببینیمتون بهت بگم اگه خیلی خوش زخمی و زخمهات زود و دو روزه خوب میشه اینکارو بکن اگه نه بعدها همش عذاب وجدان داری که چرا این کارو کردی ،

نوکش رو هم جراحی میکنن دوباره درست شه یا نه؟من مدل اشکی دوست میدارم

انا جدی الحسین،،ذبحوا عطشانا....همانا جدم حسین را با لب تشنه ذبح کردید.....لبیک یا صاحب الزمان،لبیک  
2740

آره کوچیکتر میکنن نوک سینه رو، ببین خلاصه بهت بگم اگه خیلی خوش زخمی و زخمهات زود و دو روزه خوب میشه اینکارو بکن اگه نه بعدها همش عذاب وجدان داری که چرا این کارو کردی ،بنظر من نوکش رو بیخیال شو اگه فقط میخوای بزرگتر بشه سینه ات فقط بگو از زیر سینه یه برش کوچیک و ظریف بده پروتزو بزاره،چون اگه نوکشو بخوای کوچیک کنی دور نوک سینه هم بخیه میخوره و بعدها کمی سفید و.نقره ای دیده میشه حیفه این کارو نکن فقط پروتز بزار 

خوشحالم برات شاپرک که خوشکل شده😊 ولی جای بخیه بمونه که خیلی بده☹

ممنونم  عجله نکن خیلی با حوصله تحقیق کن دکتر خوب پیدا کن ،در ضمن اگه نوک سینه رو کوچیک کنی ،حس نوک سینه از بین میره

به این مدل ها و مانکنها نگاه نکن اونا کلا با ما فرق میکنن 

2706