2737
2739
عنوان

خانوم هایی که سزارین کردید چقدر بعد زایمان شیرتون راه افتاد ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 362 بازدید | 24 پست
منم برای بچه اولم همین ماجرارو داشتم وشیرخشکی شد ولی برای دومی توبیمارستان چندبارازشیردوش برقی استفا ...

منم تحمل میکنم سینه م و. میخوره که زخم هم هست بازم شکر که میخوره چون پسرم نمیخورد

شیر خشک هم با سرنگ میدم بهش اونم خیلی کم

منم روز اول شیر نداشتم از داروخانه قطره شیر افزا گرفتم از عطاری عرق شیر زاد داره گرفتم فکنم عرق راز ...

سینه و میگیره طفلک سیر نمیشه

ریز هم هست 

شوهرم تو. بیمارستان میگفت برم شیر خشک بخرم الانم همش میگه شیر. خشک بده بچه گرسنه نمونه

شیر افزا میگم امروز. بخره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم تحمل میکنم سینه م و. میخوره که زخم هم هست بازم شکر که میخوره چون پسرم نمیخورد شیر خشک هم با سرن ...

صبور باش به حرف کسیم گوش نده بالاخره میاد 

از عطاری عصاره مالت بخر

خدایا من چشمامو میبندم🙈تو هفته هامو ببر بالا😘😘😘😘
2731
پماد خریدم  الان که مرخص شدم برم میزنن شیر دوش ؟؟

برو اتاق مامانهایی که بچشون بستریه،اونجا شیردوش برقی دارن ورفت امد موقع ملاقات راحته واستفاده کن.البته توشهرمااینجوریه شمارو نمیدونم چون من پسرم چندروزبستری بود ودیدم بعصی خانما میومدن

اخلاق بد مانندلاستیک پنچره!!تاعوضش نکنی راه به جایی نخواهی برد
برو اتاق مامانهایی که بچشون بستریه،اونجا شیردوش برقی دارن ورفت امد موقع ملاقات راحته واستفاده کن.الب ...

نه این بیمارستان که من بودم فقط اتاق نوزاد ها داشت با اینکه اتاق خصوصی داشتم نداشت شیر دوش برقی 

2740

اسم دختر گلتو چی گذاشتی؟در ضمن مبارک باشه

یه چیزی یادت باشه بچه تا چند روز اول وزن کم نز کنه بعد دوباره به وزن تولد می رسه دوباره وزنش بالا می ره

حسابی ماهیچه و چیزای شیر افزا بخور