2737
2734
عنوان

اگر خواهرشوهرم ازدواج کنه من ناراحت میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 1334 بازدید | 57 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خوب مادرهای شما هم براتون خرج کنند.نمیشه که فقط توقع از خانواده همسر دارید

من از خدامه برادرشوهرم ازدواج کنه بره سر خونه زندگیش از دست بددهنیهاش راحت بشم یکی هم میگه خواهرشوهرم بمونه بترشه.😐

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی

من زایمان کردم بعدشم یک هفته توبیمارستان موندم بچم تودستگاه بودکلی عذاب کشیدم حتی یه زنگ نزدن احوالپرسی کنن ولی جاریم مریض شدباهم رفتیم عیادتش پدرشوهرم تواین گرونی کلی براش آجیل وکمپوت گرفت بردانقددلم شکست

2740

منکه یدونه خواهرشوهر دارم دندونپزشکی میخونه هروقت افه میاد منم ارزوی خوشبختی وموفقیت میکنم براش حتی بهشم میگم...هیچوقت بهش حسودیم نشده..بهش بهاندادم..که فک نکنه من بهش حسودیم میشه...وقتی هم میاد تادلش میخواد حرف دلشوبهم میزنه اخرسرم میگه به داداشم نگی..میترسه😬😬😂😂😂😂

☆★خــدایــ♡ــا شکــرت★☆

ولی منم هرچی بخوام که بدونم شوهرم نمیتونه تهیه کنه ازمامان وبابام میخوام اصلاازخانواده شوهرم نمیخوام هرچی بهم ندن کمترباهام کاردارن من ویارونمم همش مامانم درست میکرداصلامادرشوهرم یاپدرشوهرم یک بارهم یه لواشک برامن نخریدن ولی بیخیال شدم