2733
2734
عنوان

امروز تو ظرف مسی غذا پختم...

| مشاهده متن کامل بحث + 14600 بازدید | 53 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه تاپیک قدیمیه  91/11/20

اره منم هی گفتم خدایا کجا قابلمه مس 60 یا 70 هس. حتما جنسش خوب نیس خخخخ بعد دیدم مال سال 91 هس

اهدای عضو، اهدای زندگی🌹🌹🌹                                         من حامی اهداء عضو هستم. برای ثبت نام به سایت ehda.ir مراجعه کنید.♥️♥️♥️
2731
دوستم توش برنج پخته بود عجیب خوشمزه بود منم واسه همین ترغیب شدم خوشحالم... میخوام کتری مسی هم بگیرم ...

عزیزم میخای طریقه شستشوش هم بهت بگم که مثل روز اولش باشه من چندساله مامانم استفادع میکنه رو جهیزیه منم سرویس کاملش خرید خیلی خوبه

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍

عزیزم من هم تو قابلمه مسی آشپزی میکنم وـماهیتابشم دارم و قبلا همه چی توش،سرخ میکردم ولی بد شنیدم تو قابلمه و ظروف مسی باید غذاهای ابپز یا برنج بزاری ، واسه سرخ کردن گفتن مضر من از اون موقع دیگه از ماهیتابه استفاده نکردم میخوام بدم قابلمشو بگیرم .

ولی حتماااااااا ابگوشت و تو قبلمه مسی تجربه کنید عالیه😉

عزیزم میشه بگی داخل قابلمه رو چطوری براق کنم؟ 

تو یه اسپره سرکه سفید بریز بعد اسپری کن بعدش یه اسکاج های هستن روشون سیم هستا با اونا آروم آروم بکش داخلش خیلی براق میشه 

واسه بیرونش هم یه لیمو از وسط قاچ کن بعد بعدش دورش چنددقیقه صبر کن باز با همون اسکاج بکش انقد براق میشه

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍

به نظر منم ظروف مسی از همه لحاظ عالین هم زیبا هستند و به عنوان تزیینی میتونی استفاده کنی هم خاصیت دارند هم سرمایه زندگی اند هر موقع خواستی میتونی بفروشی من یه مس فروشی سراغ دارم کاراش عاااااالیه به صورت اینترنتی هم به سراسر کشور ارسال میکنه من که خیلی راضی بودم قیمتش هم مناسبه پیجشم mes.esfahan.ghaderian