2737
2739
خب اصلا نمیدونم کی باید بچه بیارم چی میشه که ادم به این نتیجه میرسه که الان وقتشه

حالا اگه به نتیجه ای نرسیدی باز هم خودت وهمسرت برین آزمایش وچکاپهای لازم رو بدین ،نکنه دور از جون مشکلی باشه ،هر چی زودتر بفهمی بهتر،البته بازم دور از جونت

برای مادر شدنم صلوات بفرستین لطفا♥️♥️♥️♥️♥️♥️مامانت قربونت بره زودتر بیا 😍😍😍لطفا برای رو به راه شدن زندگیم وآرامشم صلوات بفرستین 

الان بارداری خیلی سخت شده به نظر من از الان شروع کن

من از سال ۱۲۰۰ اینجام هیشکی هم کاربریمو نترکونده خودم یه مدت بهتون افتخار نمیدادم خیلی اصرار کردین دوباره برگشتم😒

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم اگر میبینی که هنوز برنامه های دونفره لذت بخش داری بچه دار نشو .دیر هم نمیشه دیگه الان همه یکی میارن تا 38 سالگی هم وقت داری و دیر ننیشه...به نظر من اگر نرددی بزار سال دیگه اقدام کن که قشنگ از دنیای دونفره تون لذت برده باشی .مادر شدن کلا مسیولیت و صبور بودنه......یه سال دیگه حال کن حالا ...والله

هرگز نمیرد آنکه دلش زنده شد به عشق
2731
شماها که بچه دارید چی شد به این نتیجه رسیدین که بچه دار بشین😐😯

من و شوهرم تو عقد یهویی حامله شدم 😁 بعد سقط شد خود به خود دکتر ازمایش داد هر دو سالم بودیم .گفت با هم مشکل ژنتیکی داریم ۲ بار دیگم حامله شدم سقط شد 

گفت بیا شروع کنیم مراحل ای وی اف و... گفتم باشه بعد عروسی گفت نه ۲۶ سالته دیرم شده هر چی بیشتر صبر کنی شانست کم میشه .

یعنی اگه حامله نمیشدم هیچ وقت نمیفهمیدیم با هم مشکل داریم . 

تازه ازمایشامون همه نرمال بود .

خلاصه نرفتم برای درمان وایسادم بعد عروسی😁 زد و دو ماه قبل عروسی حامله شدم این یکی دیگه برام موند الانم اینجا خوابیده 😍

خداروشکر
2738