2733
2734
عنوان

راهنماییم کنید توروخدا طلاق

| مشاهده متن کامل بحث + 500 بازدید | 65 پست
واسه شکایت مهریه باید مدارکشو داشته باشه ایشون باید اول باید پلیس صورت جلسه کنه ک بیرونشون کردن  ...

برا مدارکش گفتم که باید بره محضری که عقد کرده . میترسه که دست دست کنه اون چیاشو بزنه به اسم دیگران

✌نیام رو میسازم تک نفره😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اشغال شناسنامم نداد طلاهامم گرفته میگم ک لباسم نزاشت بیارم

برو خونه ت 

اگر اجازه داد مدارک و وسایلت رو بردار. زنگ بزن 110 . همسایه ها شاهد . صورتجلسه کن

اگر راه نداد زنگ بزن 110 

به مامور توضیح بده ، هم صورتجلسه می کنن که خودش از خونه بیرونت کرده هم مدارکت رو میگیری

البته عدم تمکین فقط به درد نفقه میخوره.  خیلی مسئله مهمی نیست 

اجازه ازدواج مجدد به این راحتی نیست.  باید ثابت کنه توانایی اداره دو تا زندگی رو داره و اون وقت برای مهریه نمی تونه اعسار بزنه 

با وکیل مشورت کن

ینی چی ک وسایلمو نداد برو پلیس بیار بگو از خونم بیرونم کرده تو محل آبروشو ببر نکبتو 

خیلی پارتی دارن 

میترسم حقم پای مال شه

زبون روزه انداختم بیرون اونم با مامانم 

برام دعا کنید

تقصیر خودته در دیزیو باز گذاشتی😒😒وگرنه گربه ذاتش بی حیاس😏😏
2728
شوهرت وقتی با بقیه رابطه داره این وسط چرا تو رو اذیت میکنه فقط بخاطر مهریه؟؟؟

اره میخواد کثافط کاریشو بکنه زندگیشم باشه چون طلاق بده ابروش میره

توروخدا برام کنید من خیلی زجر کشیدم تو زندگی باهاش😭😭😭

تقصیر خودته در دیزیو باز گذاشتی😒😒وگرنه گربه ذاتش بی حیاس😏😏
نمیده میدونم  تمکین چطوریه  بره درخداست بده بعد دادگاه به من میگه برو خونت یا حق ازداج د ...

دادخواست داد شما هم میری دادگاه از خودت دفاع میکنی اگه قاضی رای به نفعش داد شاهد میگیری دوروز میری خونه برمیگردی تمکین ربطی به مهریه نداره بیشتر برا نفقه و ناشزه هس