2737
2734
عنوان

کی فهمیدین بار دار شدین

| مشاهده متن کامل بحث + 192 بازدید | 19 پست

من پنج روز قبل پری بی بی هاله انداخت ولی باید از تخمک گذاری و لقاح چهارده روز بگذره حتما

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  ان شالله ظهور آقامون صاحب الزمان(عج)💟اللهم عجل لولیک الفرج💟نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش …
الان که روز اول پریود هست به نظرتون چکار  کنم میخوام اقدام کنم واسه پسر ماه سوم هستم لطفا بگین ...

سیاه دانه نیم کوب وعسل ...موز وتوت فرنگی .توت فرنگی چندساعت قبل از اقدام

آقا جون من هرجا چشمم به اسم مبارکت میخوره، اشکم روان میشه، قلبم به درد میاد. میگم  امکان نداره من از درگاهتون دست خالی برم. السلام علیک یاابا عبدالله الحسین(ع) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تو این سه ماه رژیم داشتم تغذیه و.. رعایت کردم مثلا لبنیات و.. سوسیس  کالباس نخوردم

بازم اگه دوستان کاری کردن که فکر میکنن خیلی تاثیر گذار بوده لطفا کمک کنن

خدایا ممنونم بخاطر همه چی 
2731
مبارکه قبلش هم زده بودی که منفی بشه

نه عزیزم

نمیدونستم باردارم

😷😤عضو کمپین مبارزه با کلمات خیلی تهوع آورِ  شوشو😩😫😖😲😦😷😷آقاااااااااایی😤😤😷😷عجقم😈😈عجیییییییییجم😮😮سِز😤😷😲😷😷پِری😲آز😦😷😤آخایی😷😷