2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
.

من  اون عکس رو که گفتم خیلی وقته گذاشتم شاید ۶ ماه پیش شایدم بیشتر اصلا یادم نبود یکی تاپیک خیانت زده بود پروفایلش عکسش نوشته بود هرزه و اینا بعدمن میخواستم اینو براش بفرستم خوشش اومد بذاره پروفایل بعد یادم اومد من گذاشتم پروفایل تل البته اولین عکس پروفایلم نبود چندمی بود اما شوهرم پاکه منظوری نداشتم بعد گفتم بقیه فکر بد نکنن به خاطر اون ناراحت شدم همین 

.

تل رو نصب کردم پروفایلم خدایا شکرت بود بعد اول عکس شوهرم رو گذاشتم بعد عکس نوشته ی وفاداری بعد خدایا شکرت ، بیوگرافیم هم از قبل خدایا شکرت بود بعد تل رو پاک کردم دیگه نمیرم ۶ ماه دیگه خودش پاک میشه کلا

تاپیک قبلیتو خوندم.دیگه اینو نزار بابا الان دیگه بقیه مطمئن میشن که یه چیزی بوده

عزیزم یکی بود تاپیک خیانت زده بود خب بعد عکس پروفایلش نوشته بود هرزه بعد منم یه عکس نوشته راجب خیانت براش فرستادم بذاره پروفایل نی نی سایت 

بعدیادم اومد ۶ ماه پیش شایدم بیشتر اون عکس رو من گذاشتم پروفایل تل بعد ناراحت شدم گفتم کسی فکربد نکنه شوهرم بیچاره پاکه بعد عوضش اینو گذاشتم 

2706