2733
2734
عنوان

بچه ها شوهرم نمیاد دنبالم

| مشاهده متن کامل بحث + 7362 بازدید | 55 پست

شما خودت باوجودی ک میگی شوهرت ب خانوادت بی احترامی کرده بعش پیام دادی ینی براشون ارزش قائل نیستی و کوچیکشون کردی چرا شوهرت باید احترامشون رو نگه داره

یجایی خوندم اگ خانوما خودشون رو ملکه ببینن مث ملکه ها باهشون رفتار میکنن پس شماهم بشین سرجات و خودسر پی ام نده وقتی رفتی خونه بابات و اونا رو دخالت دادی پس حق نداری یواشکی کاری بکنی

عصرانه، دلم یک گوشه‌ی دنج ،در یک کافه می‌خواهد ...!فقط من و تو ...!در ازدحام جمعیت این شهر ،فقط تو را ببینم ...!تو قهوه تعارف کنی ...من غرق در قهوه ای چشمانتطعمِ خوشِ بودنت را بنوشم ...!#من خدا را دارم اللهم صل علی محمد وآل محمد....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم تو شرايط تو بودم خيلي سخته حالا شوهر من بلاهاي بدتر از اين اوردسرم بعد دوماه برگشتم 

نميدونم دقيقا چه اسمي رو شوهرم بزارم اونم حاضر بميره ولي نياد دنبالم يعني روز اول ازدواج به من گفت قهرم بكني تو خونه خودمون بمون نرو 

رازي بين من و پروردگارم هست من قلبم را به او سپردم ...
2728
خودت برگشتی؟ این آبرومو برده هاااا

من شرايطم خيلي فرق ميكرد منو بيرون كرد من خودم نرفتم من شكايت كردم ولي چون دوسش داشتم قبول كردم برگر م 

2738
کو چند نمونشو بگو 

شوهر من هيچ وقت دست بزن نداشت ولي دو بار بدجور منو زد

بار دوم كه زد از خونم انداختم بيرون مامانش گفته بود كه طلاقش بده هم خودش كتكم زد هم مادرش از خونم بيرونم كردن بدترين كارارو در حقم كردن